Skocz do zawartości

Fotografie C7p


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 422
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Niestety nie ma linki. Zdjęcie dostałem na płytce wraz z innymi skanami zdjęć pochodzących chyba z jednego albumu (właściciel należał do zmotoryzowanej Nachrichtenkompanie). Spośród ponad setki zdjęć to wydaje mi się najciekawsze:)

Pozdr.,

MJU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i dobrze, i źle :) Czy ta płytka jest jakoś do kupienia? Bo nie ukrywam, zdjęcie jest bardzo ciekawe i jestem potencjalnie zainteresowany umieszczeniem go w książce o 7TP/C7P - za kilka lat ...

Podaj parę detali - można też na priva : mariuszzimny@poczta.onet.pl

pozdrawiam

MZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Do wszystkich Szanownych Dyskutantów tegoż tematu!
Ponieważ po długiej przerwie wracam do zakończenia prac nad artylerią najcięższą w Wojsku Polskim mam prośbę:
jeśli któryś z Panów zechciałby mi udostępnić w przyzwoitej rozdzielczości fotografie C7P z 1 pan (czyli przede wszystkim te z moździerzami) to zamieściłbym je z odpowiednimi podpisami w jw. Oczywiście tylko takie zdjęcia mnie interesują, gdzie nie dojdzie do naruszenia praw autorskich osób trzecich. Oczywiście gwarantuję zamieszczenie podpisu o pochodzeniu fotografii. Chciałbym aby to była monografia maksymalnie zilustrowana. Dla chcacych mi pomóc podaję adres : pnz59@wp.pl.
P.Z>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie