Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
14 minut temu, Spirit of Warsaw napisał:

[..................................... ......................]

Nie no, spoko .... bo przecież niepohamowana radość i wzmożenie, z wyboru Trumpa, który już dawno poinformował o zamiarze wprowadzenia ceł zaporowych, rzędu przynajmniej 20 %, na import do USA europejskich wyrobów jest jak najbardziej potwierdzeniem troski nad stanem polskiej/europejskiej gospodarki...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie