Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, karpik napisał:

Dziś gnida śmierdząca uśmiecha się na Kremlu i pierdoli o pokoju, chociaż Europa podkreśla, że reprezentuje tam tylko swoją, podcieraną onucą dupę.😡

No ale jak tak możesz.

"Według źródeł w europarlamencie, doszło do tarć między eurodeputowanymi PiS i partii Bracia Włosi premierki Giorgii Meloni. Polska delegacja odmówiła udziału w spotkaniu konstytuującym grupę EKR, zaplanowanym na godz. 11 w PE w Brukseli, podczas którego miało zostać wybrane m.in. prezydium frakcji. Spotkanie przesunięto na g. 17.30.

Jednym z powodów miał być konflikt o możliwość ewentualnego rozszerzenia grupy. PiS od dawna komunikował, że prowadzi rozmowy z europosłami Fideszu w sprawie ich ewentualnego dołączenia do EKR, w brukselskich kuluarach mówiło się też o możliwości przyciągnięcia do grupy eurodeputowanych francuskiego Zjednoczenia Narodowego, skrajnie prawicowej partii związanej z Marine Le Pen.

Partia Orbana, która ma 10 eurodeputowanych, obecnie nie należy do żadnej frakcji w PE."

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PiS-zbojkotowal-rozmowy-frakcji-konserwatystow-w-PE-Poszlo-o-Orbana-8772157.html

Trochę dziwne że prezes z Orbanem nie poleciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gnida śmierdząca uśmiecha się na Kremlu i pierdoli o pokoju, chociaż Europa podkreśla, że reprezentuje tam tylko swoją, podcieraną onucą dupę.😡

 

 

 

Zapytam spontanicznie.... kiedy sędzia liniowy postanowi koledze od rybek pokazac żóľtąkartkę za niestosowny język.... pytanie na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

Dziś gnida śmierdząca uśmiecha się na Kremlu i pierdoli o pokoju, chociaż Europa podkreśla, że reprezentuje tam tylko swoją, podcieraną onucą dupę.😡

 

 

 

Zapytam spontanicznie.... kiedy sędzia liniowy postanowi koledze od rybek pokazac żóľtąkartkę za niestosowny język.... pytanie na marginesie

Siemanko konfituro, co mu mózg przerywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyr napisał:

Panzer... Na forumie zachodzi chemiczny proces lewoskrętnej dupolizy;)

Pokaż pissowski śmieciu chociaż jeden wpis na tym forum, który mógłby chociaż wskazywać na moje lewicowe poglądy.

Jeżeli ja mam być karany za brzydkie słowa, to tak samo proszę karać chamskie insynuacje bezwartosciowych pissowskich trolli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Pokaż pissowski śmieciu chociaż jeden wpis na tym forum, który mógłby chociaż wskazywać na moje lewicowe poglądy.

Jeżeli ja mam być karany za brzydkie słowa, to tak samo proszę karać chamskie insynuacje bezwartosciowych pissowskich trolli.

Twoje poglądy śledziu nie mają tu nic do rzeczy.... twój jězyk jest adekwatny do poziomu.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

Trzymaj jęzor na wodzy.... i idź na grzyby

Takie konta jak twoje powinny być blokowane. Wystarczy wejść w historię postów i widać, że to jakieś troll- konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Takie konta jak twoje powinny być blokowane. Wystarczy wejść w historię postów i widać, że to jakieś troll- konto.

Dobrze że ty o tym nie decydijesz...pajacu jeden.... trzymaj fason.... bp kiedyś cie może zabrakn̈ąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

Dobrze że ty o tym nie decydijesz...pajacu jeden.... trzymaj fason.... bp kiedyś cie może zabrakn̈ąć

Wiem, że nie powinno się śmiać z upośledzonych, ale twoje wpisy trochę mnie usprawiedliwiają.

...🥕...🍄...🧱...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie