Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Tyr napisał:

ale czy tam nie docierają te z Ukrainy? U nas np Radio Wolna Europa miało więcej słuchaczy niż" nasze";)

My ruskich traktowaliśmy jako okupantów. Informacje z Ukrainy, zachodu ruskie traktują jako wroga propagandę. Ja używam google translatora. Poczytaj komentarze ruskich do tych artykułów:

https://ria.ru/20240614/putin-1952911674.html

artykuł trzeba przewinąć do końca i kliknąć po prawej na omów

https://topwar.ru/244318-putin-zapad-svoim-jegoizmom-i-vysokomeriem-podtalkivaet-mir-k-tochke-nevozvrata.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tyr napisał:

znam rosyjski, bo trzeba znać język wrogów. .niemiecki też...

Świat się zmienia, technika robi swoje 🙂

Dla nie znających rosyjskiego:

"To prawda, że również tutaj Amerykanie nie zdradzili swojego pragmatyzmu i zdolności do narzucania niekorzystnych warunków swoim europejskim sojusznikom z NATO. Bateria przeciwlotnicza będzie dostarczana na Ukrainę nie z rezerw armii amerykańskiej, ale od Polaków. Wcześniej Amerykanie dostarczyli ten kompleks Warszawie w celu osłony wschodnich flanek sojuszu. Pod koniec kwietnia br. polski premier Donald Tusk kategorycznie odmówił wydania swoich Patriotów Ukrainie. Ale co zrobić teraz, gdy otrzymano bezpośrednie rozkazy z Waszyngtonu. "

https://topwar.ru/244210-amerikanskaja-gazeta-bajden-objazal-polshu-peredat-ukraine-sistemu-pvo-patriot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tyr napisał:

o jest wojna nie tylko na wschodzie, to jest wojna u nas  i w całej Europie... Debil nie zrozumie,,,

Zgadzam się tylko załącznik nie twój  a ten powinien być:

 

Edytowane przez MarekA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Pomijając reklamę, jest sporo filmów gdzie Lancety pudłują. Albo tuż przed trafieniem w cel zahaczają o jakąś przeszkodę skrzydłem i w efekcie nie niszczą celu. To akurat wynik takiej a nie innej konstrukcji. Za to odpowiadają Żydzi 🙂 Ostatnio w kilku miejscach czytałem, że nowo produkowana ruska broń ma problemy z niezawodnością. Części z przemytu mają niska jakość i broń z nich produkowana często zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tyr napisał:

Jak będę potrzebował t cię poproszę o tłumaczenie

ło Boziu - aż żal - Z nieznanych mi przyczyn nie mogę dodać kilku uśmieszków ,choć występujące tu zaawansowane teksty literackie powinny otrzymać radosny aplauz :))) braunowi gaśnicę na forum odpaliło ???

na serio - nie popieram rozpierduch celowo zagłuszających przekaz w temacie .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie