Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego odwołano Adm.Sokołowa

Problemem Sokołowa był ładunek na pokładzie zatopionego okrętu. Nie chodzi tu o zwykłe czołgi. Jednostka przewoziła ogromną liczbę północnokoreańskiej broni. Chodzi o kilkadziesiąt pocisków balistycznych oraz ponad tysiąc pocisków artyleryjskich. Na dodatek na pokładzie znajdowała się trójka specjalistów z Korei Płn., którzy zginęli w czasie ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Jedburgh_Ops napisał:

Faktycznie, masz rację z tą Rumunią, tym bardziej, że lotnictwo buduje obecnie tak silne, jak polskie, a wręcz trochę silniejsze.

 

Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych😂 Nic lepszego już dziś nie zobaczę.
Rumuni planują posiadać docelowo trzy eskadry.


Dalej wolałem już nie czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kazik.S napisał:

Jak tu napisać żeby wybrzmiało a przy okazji nie znaleźć się na tej liście. Ukrom odpierd..a.

Krzysztof Bosak wpisany na listę „wrogów Ukrainy”

https://legaartis.pl/blog/2024/02/18/krzysztof-bosak-wpisany-na-liste-wrogow-ukrainy/

 

Proponuję omijać te źródło szerokim łukiem. Mam poważne wątpliwości co do finansowania i intencji, a artykuły pozornie zwykłe,  przeplatane są jawną kremlowską propagandą i dezinformacją. Już samo "reżim kijowski" zapala czerwone światełko. 

Co do Bosaka- śmierdzi onucą, ale na samej Ukrainie jest dużo gorszych ludzi, którzy jej szkodzą. Jak będą sami "czyści" to dopiero niech zaczynają szukać za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bjar_1 napisał:

A co on takiego robi, że śmierdzi onucą?

Widzisz. Może faktycznie zapomniałem o jego narodowo- faszystowskich korzeniach i to nie z miłości do rosji, a z naszej "narodowej" nienawiści do Ukraińców wynikają jego działania i słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cypis napisał:

kolejna grupa nie wziętych do niewoli Ukraińców

Ukrotrupów tam może być dużo, więc będzie wysyp filmików z trupami i sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie