Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Kazik.S napisał:

Gexs7LlY5aCsMQa6nDj8VHXZtIOVhSah5iSDAPII

Wiesz kto to mówił w 2020r, przy okazji rozmowy o Trumpie i jego uwielbieniu do państw niedemokratycznych?

"Widzimy, co się dzieje, od Białorusi, przez Polskę, aż po Węgry i powstanie reżimów totalitarnych. Ten prezydent wspiera wszystkich bandytów na świecie"

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Profesjonalna szczujnia.

Jakie są fakty których nie warto wspominać?

Ukończyła górnictwo i geologię na Akademii Górniczo-Hutniczej, zajmowała się wdrażaniem projektów biznesowych, założyła Instytut Promyka, w którym realizuje szkolenia z zakresu aktywności organizacji pozarządowych i z których to szkoleń skorzystała spółka KGHM. Jednak według Gazety Wyborczej te wszystkie działania bledną w cieniu jednej decyzji. A tą decyzją są zaręczyny z Michałem Moskalem, współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, takafura napisał:

Profesjonalna szczujnia.

Jakie są fakty których nie warto wspominać?

Ukończyła górnictwo i geologię na Akademii Górniczo-Hutniczej, zajmowała się wdrażaniem projektów biznesowych, założyła Instytut Promyka, w którym realizuje szkolenia z zakresu aktywności organizacji pozarządowych i z których to szkoleń skorzystała spółka KGHM. Jednak według Gazety Wyborczej te wszystkie działania bledną w cieniu jednej decyzji. A tą decyzją są zaręczyny z Michałem Moskalem, współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego.

 

Czy Wy tam w tym lesie czytacie chociaż trochę , to piszecie?  Może pokaż jakiegoś geniusza z poprzednich rządów , który dostał takie  wysokie stanowisko w wieku 28 lat, bo skończył AGH i jakiegoś innego Promyka zmajstrował? Życzę Ci , żeby Twoim przełożonym została jakaś miła pani po gospodarce leśnej na KUL.( w ramach karmy za brednie , które wypisujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szutnik napisał:

Czy Wy tam w tym lesie czytacie chociaż trochę , to piszecie?  Może pokaż jakiegoś geniusza z poprzednich rządów , który dostał takie  wysokie stanowisko w wieku 28 lat, bo skończył AGH i jakiegoś innego Promyka zmajstrował? Życzę Ci , żeby Twoim przełożonym została jakaś miła pani po gospodarce leśnej na KUL.( w ramach karmy za brednie , które wypisujesz)

Ja tylko brednie "zjechała raz pod ziemię na 950 m" i "została narzeczoną kogoś z PiS" aby załatwić sobie etat w KGHM" komentuję.

Nie wiem czy na 100 % ma wystarczające kwalifikacje na to stanowisko, ale bzdurą jest twierdzenie że nie ma żadnych. 

Ps. Choć przyjęcie oświadczyn pisowca dyskwalifikuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szutnik napisał:

  Może pokaż jakiegoś geniusza z poprzednich rządów , który dostał takie  wysokie stanowisko w wieku 28 lat(...)

w 2010 roku córka ówczesnego ministra finansów Jana Rostowskiego, wówczas 23-letnia Maya Rostwoska dostała posadę doradcy w polskim MSZ. Bez egzaminów, jakiegokolwiek doświadczenia i kierunkowego wykształcenia. Trzy lata później media donosiły, że dostała pracę w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, podległym wówczas ministrowi Radosławowi Sikorskiemu. Wśród opinii publicznej panna Rostowska zasłynęła zdjęciem jakie zrobiła sobie na tle napisu „fuck me like the whore I am”,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, takafura napisał:

Ja tylko brednie "zjechała raz pod ziemię na 950 m" i "została narzeczoną kogoś z PiS" aby załatwić sobie etat w KGHM" komentuję.

Nie wiem czy na 100 % ma wystarczające kwalifikacje na to stanowisko, ale bzdurą jest twierdzenie że nie ma żadnych. 

Nie brnij w to g...o U Was też dają Nadleśniczego bez doświadczenia , bo studia skończone? Ja , w odróżnieniu od Ciebie przynajmniej przeczytałem jej CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, takafura napisał:

w 2010 roku córka ówczesnego ministra finansów Jana Rostowskiego, wówczas 23-letnia Maya Rostwoska dostała posadę doradcy w polskim MSZ. Bez egzaminów, jakiegokolwiek doświadczenia i kierunkowego wykształcenia. Trzy lata później media donosiły, że dostała pracę w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, podległym wówczas ministrowi Radosławowi Sikorskiemu. Wśród opinii publicznej panna Rostowska zasłynęła zdjęciem jakie zrobiła sobie na tle napisu „fuck me like the whore I am”,

Oczadziałeś? A może świeże powietrze Ci szkodzi? Próbujesz porównywać podleśniczego z Nadleśniczym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szutnik napisał:

Nie brnij w to g...o U Was też dają Nadleśniczego bez doświadczenia , bo studia skończone? Ja , w odróżnieniu od Ciebie przynajmniej przeczytałem jej CV.

Co ty tam wiesz o nepotyzmie w mojej firmie... to w KGHM to amatorszczyzna ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, takafura napisał:

Co ty tam wiesz o nepotyzmie w mojej firmie... to w KGHM to amatorszczyzna ;)

A mógłbym Cię zadziwić :) . To moi klienci. Może na szczeblu dla Ciebie nie dostępnym ale poznałem tą zgniliznę jeszcze za rządów SLD-PSL i jak widzę jest jeszcze gorzej :(  Polecam wakacje w Jedlni Letnisko... A tych dwóch korpo nie porównuj- KGHM zarabia więcej w kwartał niż Twoja przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

 

I tu Bodziu trafiasz w sedno! Za wszystkich poprzednich ekip normalne było wprowadzanie swoich dzieci i krewnych do firm ( państwowych i prywatnych)  za najniższą stawkę , aby taki łepek czy dziunia czegoś się nauczyły lub(i) ładnie w CV wyglądało i pomogło w dalszej karierze . Teraz to zwykła granda , żeby się nachapać zanim będą musieli oddać władzę i skończy się koryto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, szutnik napisał:

A mógłbym Cię zadziwić :) . To moi klienci. Może na szczeblu dla Ciebie nie dostępnym ale poznałem tą zgniliznę jeszcze za rządów SLD-PSL i jak widzę jest jeszcze gorzej :(  Polecam wakacje w Jedlni Letnisko... A tych dwóch korpo nie porównuj- KGHM zarabia więcej w kwartał niż Twoja przez rok.

Po tylu latach w LP stwierdzam z przekonaniem że nie jest w sprawie nepotyzmu gorzej niż za rządów PO, SLD-PSL. Jest po prostu stabilnie. Jako pisowiec jestem odrobinę stronniczy, ale pomijając wyższe szczeble to na samym dole PiS-u nie widać, od zawsze także Gminach, Powiatach, OSP, DPS, spółeczkach samorządowych niepodzielnie rządzi układ PSL-SLD.

Kasy nie miałem zamiaru porównywać, chodziło mi tylko o układy i układziki rodzinno-klanowe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, takafura napisał:

od zawsze także Gminach, Powiatach, OSP, DPS, spółeczkach samorządowych niepodzielnie rządzi układ PSL-SLD.

Trafiasz w punkt. Tam się ludzi wybiera a nie nominuje. I jeśli jest tak wola wyborców , uj nam do tego. Obserwowałem kilka znanych postaci w swojej wsi , kojarzonych z PO, SLD, PSL - polecieli ze stanowisk jeszcze w 2016 . Sprawy są w sądzie pracy i je wygrają..... po 8-10 latach. A Ty czy ja dostaniemy rachunek za to w postaci niskich emerytur ;) 

ps. A owi wyrzuceni radzą sobie - większość pracuje w zachodnich korpo, bo dziwnym trafem znają się na swojej robocie , w odróżnieniu od swoich następców . Trochę im współczuje- oni nie znajdą innej roboty , poza konserwacją powierzchni płaskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie