Skocz do zawartości

Operation Flashpoint.


yrek58

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się coś pięknego. Najlepsza, najbardziej realistyczna symulacja pola walki w jaką grałem. Nic do tej pory nie jest dla mnie w stanie jej pobić. Interaktywność, nieliniowość. W żadnej grze nie miałem takiego pamiętnego pierwszego kontaktu". W pierwszej misji jaką włączyłem ruszyliśmy do ataku na wioskę. Szybko zalegliśmy w ogniu obrony. Nigdy do tej pory tak się nie czułem gdy strzelałem do dalekich maleńkich figurek, obok mnie padali ranii i zabici, a ja nawet nie widziałem skutku swojego ognia. W dodatku każde wychylenie za osłony mogło zakończyć grę. (Tu nie ma paska energii i zbroi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Jest to najlepsza gra w jaka do tej pory gralem. Realistyka bije na glowe wszystkie podobne. Jakie podobne??? Podobnej to jeszcze chyba nie ma. To nie jest strzelanka tylko symulacja pola walki!!!! Przeszedlem ja 2 lub 3 razy. Szkoda, ze nie osadzona w realiach II wojny swiatowej (choc tu super sa H&D i H&D2). Pytanie do znawcow:
1. W jaki sposob laduje sie pliki z internetu z nowa bronia (w ktory katalog)?
2. Jest OF: Cold War Crisis, Resistance
a co to jest Red Hammer (czy to dodatek jakis, bo nigdzie nie moge go kupic)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Hammer to dodatkowa kampania o ile sie nie myle.
OF rządzi - nie ma to jak latac z M-60 po krzaczorach i nawalac do ruskich :) albo pod....prowadzic ruskim Mi-24 i zrobic siekanke :) Na multi nie gram bo mam wersje legalna inaczej :) wiec nie moge :D
Pozdrawiam

Gunship
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Red Hammer jest oficjalną kampanią Operacji.Walczysz jako rosjanin.Jest super.Na niektórych misjach można powalczyc dużo czasu.Jest do sciągnięcia link poniżej masz tam równiez inne kampanie.
http://www.ofp.bmj.pl/index.php?page=kampanie1
Ja korzystam równiez z innej stronki gdzie do pobrania są inne kampanie z addonami.Świetna jest kampania czeska gdzie czesi walczą z amerykanami.
http://ofp.gamezone.cz/index.php?sekce=campaigns
Ja niestety nie mam Resistance nigdzie nie moge kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 months later...
Hejka kamraty.
Resistance...ahhhh,ale jazda.
Dodatek ten jest naprawde świetny.
Bohaterem dodatku jest nijaki Wiktor Troszka.Napisać mogę śmiało,że jest bohaterem tragicznym,a sam dodatek, nie grą wojenną a poprostu dramatem wojennym.Kto grał i ani łezka z oczu mu nie poleciała to znaczy,że jest czystym sadystą,świrem itd...
WARTO się zapoznać z tym dodatkiem.

Amenus Lejtus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posciagalem addony broni, wrzucilem je do katalogu Addons i nie moge ich uzywac. Czy one sa dostepne w misjach pojedynczych i w kampanii, czy tylko w grze sieciowej. Jak je uruchomic?"

Wrzucone ot tak sobie dostępne są TYLKO I WYŁĄCZNIE w edytorze - a misjach tylko takich, które zostały ściągnięte i przewidują używanie tych, a nie innych niestendardowych broni.

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
A propos... Kilka pytań tak głupich, że nie chcę ich zadawać na forum OFP. Rzadko gram standardowymi pojazdami - a kilka rzeczy mnie zastanawia.

Gdy jestem strzelcem M113 albo vulcana, mając AI za kierowcę, pojazd nie przejeżdża samodzielnie całej wyznaczonej trasy, ale zatrzymuje się w każdym waypoincie i każdorazowo muszę wydawać kierowcy komendę move to the next waypoint", bo inaczej nie ruszy dalej. Czy to normalne?

Gdy odpalam TOWy z bradleya, to połowa pocisków, jeśli nie lepiej, nie leci wprost do celu po linii celowania, ale kieruje się ostro w dół i wali w glebę niedaleko od pojazdu. Czy to też normalne?

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :-)

Co prawda martwi mnie jedno - jak odpalę tego TOWa z poprawką w górę, a on akurat poleci prosto, to już nie zdążę go naprowadzić na cel...

A - i jeszcze jedno, strzelanie pociskami kierowanymi AT-6 z radzieckich śmigłowców. W życiu nie udało mi się nim w nic trafić, no chyba, że strzelałem konwencjonalnie, jaki niekierowanym.
Bo jak oznaczę cel i odpalę pocisk, to czy trzymam cel w celowniku, czy nie, to pocisk przelatuje za wysoko i wali w ziemię za celem. Jak się tym posługiwać?

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie