Skocz do zawartości

Polska odda Węgrom bezcenny manuskrypt? Kontrowersyjny prezent dla Orabana


Rekomendowane odpowiedzi

Holendrzy paręnaście lat temu zapowiedzieli że oddadzą instrument muzyczny Władysława IV za samolot Fokker Snipe który był unikatem na skalę światową . Fokkera Muzeum na zlecenie rządu wysłało a Holendrzy na faka pokazali . Nie mamy Fokkera bo oni stwierdzili że kiedyś przed wojną był ich . Niestety przed wojną jeden był w Holandii a drugi w Niemczech . W trakcie wojny spalił sie ten w Holandii ale Holendrzy uznali że spalił się niemiecki a ten to zrabowany z Holandii. Tak to jest z geschenkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Landszaft napisał:

Holendrzy paręnaście lat temu zapowiedzieli że oddadzą instrument muzyczny Władysława IV za samolot Fokker Snipe który był unikatem na skalę światową .

Jedna uwaga, nie paręnaście lat temu, ale kilkadziesiąt lat temu, bo to były lata 70-te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eol napisał:

Przeczytaj dwa posty wyżej (Woodhaven) zamiast wypisywać bzdury na siłę.

Nie wczytałeś się w mój post, bowiem, znając już dobrą wiadomość  Woodhavena, odniosłem się do kolejnych dalszych ewentualnych darów dla bratanka. A odnośnie " na siłę"... Jak na siłę to jak w piosence "... pojawiasz się i znikasz". I wracasz uparcie i  tradycyjnie podwójnie.:-) Odpocząłem od cię, kiedy byłeś "C", teraz przyjdzie mi się bawic z "E" i "A". No, to do roboty, " królu złoty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, formoza58 napisał:

Nie wczytałeś się w mój post, bowiem, znając już dobrą wiadomość  Woodhavena, odniosłem się do kolejnych dalszych ewentualnych darów dla bratanka. A odnośnie " na siłę"... Jak na siłę to jak w piosence "... pojawiasz się i znikasz". I wracasz uparcie i  tradycyjnie podwójnie.:-) Odpocząłem od cię, kiedy byłeś "C", teraz przyjdzie mi się bawic z "E" i "A". No, to do roboty, " królu złoty"...

Classic 1.5 stick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie