Skocz do zawartości

Polskie przedwojenne samoloty i szybowce w obcych barwach


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Sedco Express napisał:

Zdjęć nieznanych, niepublikowanych nikt nie ma i tym samym ich nie zamieści więc można anulować cały wątek i będzie spokój.

  Moja wypowiedź tyczyła tylko RWD-21.....nadal utrzymuj,że nie potrzeba zadawać pytań o coś co dawno już wiadomo...Niestety ale trzeba się trochę postarać i poszukać...Co do zdjęć to widziałem jak i posiadam nie jedno....niepublikowane....Czy anulować??? Nie ja zakładałem ten wątek..należy zapytać założyciela czy jego zamierzenia się spełniają...czy to znowu wylew znanych powszechnie zdjęć...i rozmywa się sens założonego wątku.Na tym kończę ten przydługi wywód i nie podejmuję dalej kolejnej polemiki w tym temacie...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sedco Express napisał:

Tak jest i tak samo nie ma potrzeby zamieszczania jakichkolwiek zdjęć np. PZL 24 wszak można wszystko wyszukać w internecie.

Zdjęć nieznanych, niepublikowanych nikt nie ma i tym samym ich nie zamieści więc można anulować cały wątek i będzie spokój.

Kolega ma całkowicie rację: jeżeli jest podany link do strony na której są fotografie lub choćby nazwa tej strony to na grzyba ich wstawianie i mnożenie stron w temacie.

Może przyjąć zasadę wstawiania na forum fotografii dotąd nie publikowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Panowie spokojnie zdjęcia udostępniam do publikacji regionalnych i nie tylko(związanych z szybownictwem II RP i lotnictwem).....Dla jasności nie biorę żadnej kasy za ich udostępnienie....Więc proszę o cierpliwość Kolegów...Pzdr.

Edytowane przez Hornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie