Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Napoleon North

Wczesnośredniowieczna fibula?

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Masz chłopie fantazję ... :) myślałem że nie dam się zaskoczyć twoimi wizjami, ale grubo się myliłem jak nie grot/krzyżyk w kawałku złomu, to teraz fibula ... sam siebie przechodzisz ;)

Jakiś rolniczy element ... może od krowiego łańcucha, może od rolniczej maszyny.

• 0
Napoleon da się jakoś walczyć z tego typu urojeniami? Są na to jakieś leki czy trzeba z tym żyć? Nie naśmiewam się. Pytam poważnie.

• 0
wielokrotnie prosiłem
coby beki z chłopa nie robić ,
ManyFace przeczytaj to co napisałes jak to traktować ,no raczej nie poważnie ,to straszna choroba ,facet ma pasję i w ten sposób walczy z tym gównem ,schizofrenia jest nie uleczalna można ją wyciszyć uspokoić ,do walki z tą chorobą trzeba mieć siłę żeby z wyra się zwlec ,wiem co piszę bo miałem w rodzinie ,niestety nie skończyło się dobrze ,sqr już po mnie jechałeś ,ale jakbyś wiedział co to za syf to moze nie byłbyś taki kąśliwy ,czy po prostu nie można Napoleona potraktować jak zwykłego usera ,jest dociekliwy ma pasje ,jak kogoś drażni ,to po prostu nic nie pisać

• 0
torba5
Na prawdę pytałem poważnie!
Napoleona znam" już od dawna i bywało, że stawałem w jego obronie. Chciałem się czegoś dowiedzieć coby móc ocenić czy tłumaczenie się chorobą nie jest czasem przez NN nadużywane.

• 0
W Muzeum Bitwy pod Grunwaldem takie kółko jest opisane Nieokreślone kółko wykute z żelaza z okresu średniowiecza lub nowożytności. "
Pewnie nie da się zidentyfikować. Może jakieś rymarskie?

• 0
ok ,ale w jaki sposób miałby nadużywać ,wielokrotnie prosi o id mało istotnych popierdółek ,ale dla niego ważnych ,nic nie nadużywa ,bo jak ktoś nie ma ochoty to nie odpisze ,po jaki kij wogóle go oceniać ,są w tym wątku dwa konkretne wpisy na temat i tyle ,reszte niech mod wyczyści

• 0
Nie oceniam NN tylko uważam, że zasłanianie się chorobą może sprawiać wrażenie brania na litość. W końcu facetem jest.
Najlepiej zakończmy ten temat a moderator mógłby pokasować wpisy zanim Napoleon je przeczyta. =)

• 0
na litość to raczej w mam talent :)
uszanujmy odmienność naszego kolegi i tyle...
a mod niech poczyści