formoza58 Napisano 2 Październik 2018 Autor Napisano 2 Październik 2018 Z uroczystości w Pucku, z udziałem marynarzy MDLotn.
formoza58 Napisano 2 Październik 2018 Autor Napisano 2 Październik 2018 Por. Czesław Wawrzyniak, 1925 rok.
formoza58 Napisano 3 Październik 2018 Autor Napisano 3 Październik 2018 Ppłk. dypl. obser. Felicjan Sterba.
Sedco Express Napisano 5 Październik 2018 Napisano 5 Październik 2018 formoza58 (36982 / 213) 2017-05-15 23:04:13Uzupełnienie do wpisu o polskim asie"
formoza58 Napisano 5 Październik 2018 Autor Napisano 5 Październik 2018 I jeszcze jedno zdjęcie z 1925 roku. Od lewej mjr. Płachta i por. Grzmilas.
formoza58 Napisano 6 Październik 2018 Autor Napisano 6 Październik 2018 Gen. Zagórski i gen. Hentescu, w 1925 roku.
formoza58 Napisano 7 Październik 2018 Autor Napisano 7 Październik 2018 Rok 1931.Kpt. Karpiński i mechanik inż. J Suchodolski.
formoza58 Napisano 12 Październik 2018 Autor Napisano 12 Październik 2018 Rok 1936.Z uroczystości przekazania trzech samolotów dla 3 PL.
Koloman Napisano 13 Październik 2018 Napisano 13 Październik 2018 Ad formoza58 2018-10-12 20:26:28Czy to są jak brzmi nazwa tematu: Sylwetki Lotników II RP 1921- 1939."??????????
formoza58 Napisano 13 Październik 2018 Autor Napisano 13 Październik 2018 Chyba bryle" zaparowały sokolemu zwrokowi". Jak najbardziej w temacie. Są cztery sylwetki Lotników, plus jeden zasłonięty...
Koloman Napisano 14 Październik 2018 Napisano 14 Październik 2018 Faktycznie zaparowały, to chodzi o wpis piętro niżej czyli 2018-10-12 20:26:58!!!
formoza58 Napisano 14 Październik 2018 Autor Napisano 14 Październik 2018 Od początku wiedziałem, które zdjęcie Ciebie zdziwiło i podrzuciło".Tak bardzo chcesz przeszkadzać, że się gubisz. Powiem krótko Koloman... Groteska :-(Spirit of Warsaw- Tylko tyle? Mea culpa, niestety nie jestem nieomylny.
formoza58 Napisano 14 Październik 2018 Autor Napisano 14 Październik 2018 Kpt. Iżycki na początku lat trzydziestych.
Koloman Napisano 14 Październik 2018 Napisano 14 Październik 2018 Ad.formoza58 2018-10-14 11:17:45I tu się zgadzamy: groteską jest dawanie w temacie poświęconym sylwetkom LOTNIKÓW II.RP 1921-1929 takich rysuneczków.Jaki jest tego sens?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się