Jump to content
Sign in to follow this  
czarny bocian

poszukiwacze-skarbow-chca-zmiany-prawa,

Recommended Posts

Zasadniczo przeprowadzenie takiej zmiany ( prawa) nie wydaje się być trudne :) Jeżeli posiadaczy wszelakich piszczałek jest 100 000 , to wystarczy ok. 1/4 + rodziny + znajomi , by w okresie przedwyborczym całkowicie zablokować wszystkim kandydatom e-maile wnioskiem o zmianę prawa.Wybory już niedługo :) To tylko 3 lata.... Można zacząć od pogonienia tych owieczek ( www.nil.org.pl/__data/assets/excel_doc/0003/37182/adresy-biur-poselskich.xls ) do przemyśleń i składania obietnic ... z których można ich rozliczyć :) Wyobraźcie sobie biedną skrzynkę , do której trafia 50 tyś. takich samych maili.

Szutnik o czy ty piszesz, przecie większość tych wybrańców ma komputery do ozdoby biurka bo kwiatki to mogliby zjeść i by im zaszkodziły, a w biurach poselskich to poseł jest osobnikiem najmniej widywanym, choć są chlubne wyjątki.Biuro poselskie służy do zatrudnienia szwagra jako asystenta i pobierania na nie kasy.

ja tam nie chce zmiany prawa; mówiąc szczerze mam prawo głęboko w dupie, moi znajomi poszukiwacze również.
W związku z powyższym, tytuł artykułu uważam za dezinformację.

Wbrew opiniom , komp nie stanowi dekoracji biurka poselskiego, choć nie powiem ,że potrafią go sensownie wykorzystać ;) Ponieważ przeciętnie 2-3 w ciągu kadencji trafia mi się jako klienci , wiem że obserwują internet jako źródło opinii , nastrojów ew. min , w które nie warto wdepnąć . W ostatnich wyborach do obory średnia uzyskanych głosów zwycięscy wynosiła ok. 4- 10 tyś. głosów ! Więc nie piszcie ,że 20-50 tyś. maili nie zrobi wrażenia ... Przypominam Czarny protest" i reperkusje jakie wywołał u dobrozmiennych.

Biar, a kogo obchodzi solidarność ? To tylko wspólnota chamskich interesów" :) Ja , bez oporów a nawet z przyjemnością podpiszę się pod dobrym projektem , bez wzg. na to czy autorem będzie nawiedzony antysemita, rasista czy inny syn , którego w wolnej chwili z rozkoszą bym złomotał.

Jeżeli znacie jakiegoś myślącego prawnika, który będzie miał chęć odwalić brudną robotę :) za nas , to Carry on Cleo "

biuro poselskie służy do zatrudniania rodziny taaa ciekawy stereotyp:)) Kolego szkutnik jeśli ty serwisujesz kompa biura poselskiego to chyba bardzo starego kompa. Na serwisowanie urz biurowych biur poselskich to jakiś czas temu orange przetarg wygrała i wsadza tam swój sprzęt. Widzę że klienci nie powinni powierzać ci swojego kompa , bo im podglądasz dane- nieładnie... aha a co do wysyłania maili na adresy poselskie, to są utrzymywane na axigenie i jeśli przychodzi nagle kilkaset kilka tyś maili o tej samej treści, to z automatu idzie do spamu:) A poseł jako jedyny nie musi ci odpisywać na korespondencję, bo on nie urzędnik, tylko wybraniec narodu- klawo mają, nie...;)

i tak sobie przypominam, ze podobna inicjatywa była podejmowana, nawet przez moją skromną osobę w temacie ogólnopolskiego stowarzyszenia poszukiwaczy pod egidą redakcji Odkrywcy, nawet jakiś status powstał...

Kolego fuks_ag dawno mnie nikt tak nie ubawił :) , dlatego wybaczę Ci tą niecną insynuację , że mógłbym podglądać czyjeś dane lub , co gorsza robić z nich użytek - trochę inaczej mnie wychowano.

Przekierowanie do spamu można łatwo obejść , to raczej marny argument.
Jeżeli próbowałeś , jak piszesz czegoś podobnego , to chyba nieskutecznie ( nie jest to zarzut ) i może należy problem ugryźć" w inny sposób...

pzdr.

ps. serwisem poselskiego komputera zajmę się z przyjemnością , pod warunkiem ,że będzie dotyczył hardware'u i to raczej takiego :) http://obrazky.pl/425-komputer-kamien