Jump to content
Sign in to follow this  
czarny bocian

poszukiwacze-skarbow-chca-zmiany-prawa,

Recommended Posts

Zasadniczo przeprowadzenie takiej zmiany ( prawa) nie wydaje się być trudne :) Jeżeli posiadaczy wszelakich piszczałek jest 100 000 , to wystarczy ok. 1/4 + rodziny + znajomi , by w okresie przedwyborczym całkowicie zablokować wszystkim kandydatom e-maile wnioskiem o zmianę prawa.Wybory już niedługo :) To tylko 3 lata.... Można zacząć od pogonienia tych owieczek ( www.nil.org.pl/__data/assets/excel_doc/0003/37182/adresy-biur-poselskich.xls ) do przemyśleń i składania obietnic ... z których można ich rozliczyć :) Wyobraźcie sobie biedną skrzynkę , do której trafia 50 tyś. takich samych maili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szutnik o czy ty piszesz, przecie większość tych wybrańców ma komputery do ozdoby biurka bo kwiatki to mogliby zjeść i by im zaszkodziły, a w biurach poselskich to poseł jest osobnikiem najmniej widywanym, choć są chlubne wyjątki.Biuro poselskie służy do zatrudnienia szwagra jako asystenta i pobierania na nie kasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja tam nie chce zmiany prawa; mówiąc szczerze mam prawo głęboko w dupie, moi znajomi poszukiwacze również.
W związku z powyższym, tytuł artykułu uważam za dezinformację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wbrew opiniom , komp nie stanowi dekoracji biurka poselskiego, choć nie powiem ,że potrafią go sensownie wykorzystać ;) Ponieważ przeciętnie 2-3 w ciągu kadencji trafia mi się jako klienci , wiem że obserwują internet jako źródło opinii , nastrojów ew. min , w które nie warto wdepnąć . W ostatnich wyborach do obory średnia uzyskanych głosów zwycięscy wynosiła ok. 4- 10 tyś. głosów ! Więc nie piszcie ,że 20-50 tyś. maili nie zrobi wrażenia ... Przypominam Czarny protest" i reperkusje jakie wywołał u dobrozmiennych.

Biar, a kogo obchodzi solidarność ? To tylko wspólnota chamskich interesów" :) Ja , bez oporów a nawet z przyjemnością podpiszę się pod dobrym projektem , bez wzg. na to czy autorem będzie nawiedzony antysemita, rasista czy inny syn , którego w wolnej chwili z rozkoszą bym złomotał.

Jeżeli znacie jakiegoś myślącego prawnika, który będzie miał chęć odwalić brudną robotę :) za nas , to Carry on Cleo "

Share this post


Link to post
Share on other sites
biuro poselskie służy do zatrudniania rodziny taaa ciekawy stereotyp:)) Kolego szkutnik jeśli ty serwisujesz kompa biura poselskiego to chyba bardzo starego kompa. Na serwisowanie urz biurowych biur poselskich to jakiś czas temu orange przetarg wygrała i wsadza tam swój sprzęt. Widzę że klienci nie powinni powierzać ci swojego kompa , bo im podglądasz dane- nieładnie... aha a co do wysyłania maili na adresy poselskie, to są utrzymywane na axigenie i jeśli przychodzi nagle kilkaset kilka tyś maili o tej samej treści, to z automatu idzie do spamu:) A poseł jako jedyny nie musi ci odpisywać na korespondencję, bo on nie urzędnik, tylko wybraniec narodu- klawo mają, nie...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i tak sobie przypominam, ze podobna inicjatywa była podejmowana, nawet przez moją skromną osobę w temacie ogólnopolskiego stowarzyszenia poszukiwaczy pod egidą redakcji Odkrywcy, nawet jakiś status powstał...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolego fuks_ag dawno mnie nikt tak nie ubawił :) , dlatego wybaczę Ci tą niecną insynuację , że mógłbym podglądać czyjeś dane lub , co gorsza robić z nich użytek - trochę inaczej mnie wychowano.

Przekierowanie do spamu można łatwo obejść , to raczej marny argument.
Jeżeli próbowałeś , jak piszesz czegoś podobnego , to chyba nieskutecznie ( nie jest to zarzut ) i może należy problem ugryźć" w inny sposób...

pzdr.

ps. serwisem poselskiego komputera zajmę się z przyjemnością , pod warunkiem ,że będzie dotyczył hardware'u i to raczej takiego :) http://obrazky.pl/425-komputer-kamien

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  ×
×
  • Create New...

Important Information