Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-21


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Było ? Nie śledzę tematu całościowo ;) Raj, eden, paradise, arkadia, paraibo. Takich słów zapewne użyje każdy, kto zobaczy umieszczone niżej zdjęcia. Przecież każdy miał lub jeszcze ma marzenie, że gdzieś jest garaż z zawalonym dachem, który w dalszym ciągu dobrze ochrania znajdujący się pod nim motocykl. http://www.motoweteranbazar.pl/pokaz,162,Marzenie+kolekcjonera.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na Podstodolniaki a tu taki kwiatek.Pan ze zdjęcia to mój dobry kolega i to od niego pierwszy raz na maila dostałem tą mitologię grecką "-to przenośnia mit stał się faktem:).Wznowie wątek z nowym miesiącem przepraszam za absencję ...robota.Dużo Sahar z kraju Acropolu do Nas przywedrowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witajcie. dawno mnie nie było w podstodolniakach, ale teraz jest okazja żeby coś wrzucić. Taki zbiorniczek się trafił do dykty. Poszukuję informacji w jakiej jednostce służył motocykl, chcę dojść czy zbiornik przypadkiem się znalazł w mojej okolicy czy też jednostka miała tu jakieś działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z029 Noris Deutz L
Witam potrzebuje informacji czy ten noris wchodzi w skøat jedno śladów czy czasami silników stacjonarnych!? Cena za niego 120 zł
Proszę o pomoc bo mam maø czasu Prawdopodobnie może wypøyno© na ALLEZØO
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to takie iskrowniki stosowano wyłącznie w silnikach stacjonarnych. Oczywiście jak zastosujesz go w jakimś jednośladzie to pewnie będziesz cieszył się ładną pracą, bo iskrowniki te cechują się dużą żywotnością i naprawdę bardzo silną iskrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastój w temacie a własnie wygrzebałem w moim archiwum zdjęcie motocykla trafionego w latach siedemdziesiątych w okolicach Warszawy. Prawdziwy podstodolniak-oryginał-rdza i malowanie pędzlem, ale na chodzie.

C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie