Skocz do zawartości

Zatrzymany przez donos :(


RESTY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A teraz dopisali mu że znaleziono u niego woreczek z prochem bezdymnym.To wszystko jakaś paranoja.Najwyrażniej chcą go wrobić.Widziałem pierwotny raport rzeczy zatrzymanych czyt:ukradzionych przez pały.Nie było żadnej notatki dotyczącej znalezienia u niego ww prochu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, przecież otrzymujesz protokół, podpisujesz go! I czytać uważnie przed podpisaniem. U mnie było odwrotnie, zamiast za dużo", to było za mało o kilka zabytkowych skrzyneczek, w które to fanty spakowano. Dzięki temu, że się uparłem, po wyroku odzyskałem chociaż skrzynki.

Więc cudów nie ma - w jakim dokumencie się pojawił woreczek z prochem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatki mogą się pojawić zawsze. Jak pisze Marcin - podstawą jest spisany protokół. Trzeba bardzo dobrze zadbać o to, żeby wszystko było dokładnie spisane - wraz z cechami charakterystycznymi, numerami itp., bo jakby dało się część rzeczy odzyskać, to trzeba je potrafić zidentyfikować. Z dowodami różnie bywa i się potrafią zapodziać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Chore państwo, chory kraj. Ta ustawa skonstruowana jeszcze za platformersów, ma nabijać WKZtom kasę. Platfusy wiedziały,że jest masa ludzi z piszczałkami, więc jak to skrajne liberały :( trzeba było dołożyć nam na plecy jakiś pseudo podatek, postraszyć kilkoma akcjami glin i pokazówkami no i kaska leci sama... O to chodzi Panowie i Panie O KASĘ !
Jest nas duża rzesza, może złóżmy do Sejmu projekt społeczny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe szczęście, że ta ustawa była napisana przez platformersów. Teraz przyszedł czas na dobrą zmianę i obecna ekipa zrobi nam wszystkim dobrze i przestanie nastawać na naszą wolność i swobodę działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się o polityce.
Za jakiej opcji będzie lepiej i która opcja podpisywał ustawy.
Jakoś za żadnej opcji nie było lepiej tylko się pogarszało.
Dla kolegów z krótką pamięcią aktualna opcja polityczna już rządziła przed PO i czy coś wtedy zmieniła?
Wiec polityka na bok i zastanówmy się jak nasz wizerunek zmienić i prawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Wpis dotyczy mojego postu 24.12 2015 a tu link do niego
http://www.expressilustrowany.pl/...ez-policje-ktos-zglosil-ze-trzyma-w-domu-niewybuchy-i-bron-palna,id,t.html
Batalia o uniewinnienie i oczyszczenie z zarzutów trwała cały rok.Jednak wyjaśnienia wysyłane w postaci pism oraz osobistych obecności w prokuraturze nic nie pomogły.Ma postawionych kilka zarzutów, między innymi-posiadanie materiałów niebezpiecznych.Pomagałem mu jak mogłem przez ten czas. Nie był zostawiony sam sobie.Przez forumhttp://poszukiwanieskarbow.com/ma załatwionego adwokata.Polecony przez administratora forum.Pierwsza sprawa odbędzie się 16 stycznia 2017 r w Zgierzu w sali nr 2 o godz 9.Jeżeli ktoś ma nie daleko i dysponuje czasem to mógłby na sprawę przyjechać.Ja na pewno będę.Temat do forum:
Amator militariów zatrzymany przez policję! - Apel o pomoc
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest nas trochę z okolic Zgierza więc może ktoś da mi odpowiedz czy wybiera się na sprawę naszego kolegi pasjonata historii.Przypominam,sprawa odbędzie się 16 stycznia w Sądzie Rejonowym w Zgierzu o godz 9-tej w sali nr 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tam można szukać, ale musisz mieć pewność legalnego pochodzenia przedmiotu. A tutaj się nie wszyscy uczą, bo zamiast kląć się, że coś po dziadku odziedziczyli, albo zalega u nich w domu już od 40 lat, to piszą na alle... wykopek", znalezisko" itp. Jak kupisz, to jeszcze paserstwo dochodzi :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie