Skocz do zawartości

Sdkfz w Pilicy


Jacek Dąbrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Powinni zrobić tylko bebechy, absolutnie nie ruszać malowania jedynie jakaś konserwacja by malowanie nie schodziło, była by to wtedy naprawdę przepiękna perełka. Wyczyścić zawsze się da ale tyle malowania co jest na nim szkoda było by stracić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku - tak na marginesie to może mógłbym być twoim tatusiem a swoje spostrzeżenia wyraziłem na podstawie działania panów Kęszyckich. A Ciebie chciałbym zapytać czy położysz głowę" jak 250 trafi za pomocą czarnej magii Copperfilda, na zachód? Tego nikt nie wie więc o czapce śliwek lepiej nie wspominaj bo może Ci pestka stanąć w gardle...
Co do wydobycia to ułka z masłem" teren płaski, idealny dojazd. Po użytym sprzęcie widać, że stał na dnie- nic tylko podpiąć i wyciągać.
Tak swoją drogą to ciekawe gdzie sieją takich idiotów, którzy go namierzyli i wzięli czapkę śliwek za info od Kęszyckich zamiast zadzwonić do Poznania.No chyba że ktoś mi udowodni, że oni sami płynęli wpław i nóżką dotknęli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze , Ty to widzisz i nie grzmisz??????????
Tak swoją drogą to ciekawe gdzie sieją takich idiotów, którzy go namierzyli i wzięli czapkę śliwek za info od Kęszyckich zamiast zadzwonić do Poznania."
Miejscówka znana co najmniej 20 lat jak nie lepiej.Ale miała być ciężarówka. Dokładnie tak jak z Walą Pana Jacka Kopczyńskiego. Tam miał być kaczor.
A że Poznań nie chciał? No cóż , nie jestem rzecznikiem prasowym Poznania. Może Poznań ma co innego na tapecie?
Jak ta 250 trafi na zachód to będę pierwszy którypozwoli Ci wsadzić sobie pestki od śliwek(nawet całą czapke tych pestek) prosto w gardło.
Co do tatusia to Boga chwalę że mam innego. Jaka ulga. ntka bym nie chciał. sPiSek zawiązany pod dywanem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sobie popisaliśmy a konkrety co do papierologii pewnie ktoś sprawdzi (mam nadzieje).

Natomiast Panowie no i Panie jak oceniacie wydobycie bo pojazd w dobrym stanie to na pierwszy rzut oka widać ale widać też że ciągnęli za tylną płytę pewnie przewlekając przez drzwi linę i chyba trochę geometria karoserii" się zmieniła nie mówiąc już o popękaniu szeregu elementów. Co o tym sądzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widać też że ciągnęli za tylną płytę pewnie przewlekając przez drzwi linę i chyba trochę geometria karoserii" się zmieniła nie mówiąc już o popękaniu szeregu elementów
Masz oko , przyznaje. Ale ślepy jezdeś. Rdzy nie widzisz? Jeden dzień i zadzerwiało?
Pisz na maila wars98@wp.pl.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski to dziś gole strzela! A wy tak na poważnie o tej geometrii i karoserii i kole itd.

Po prostu wygląda na to, że Panowie się spieszyli z wyciąganiem sprzętu. Widać jednak teraz dominuje na O. opcja braci nie krytykujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie