Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol.3


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 362
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Strasznie to wszystko frustrujace. Ale moze kiedys, za kilkanascie lat albo moze wiecej, jak wszystkie tzw. Elity" dojrzeja i Panstwo zaczenie normalnie funkcjonowac to moze cos sie urodzi". Na razie to nie ma szans na cokolwiek w tej sprawie. Ja wierze niezbicie ze ze tunel jest (nie ma szans zeby nie istnial) i pewnie jest tam sporo fajnego sprzetu ale elity" maja to gleboko w... i wola sie obrzucac blotem niz podjac jakies sensowne dzialania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest pociąg, dlaczego?

- pagórek ma ok. 70m między szczytem, a podstawą koło zbiornika wodnego, oficjalnie ujawniono że pociąg w najgłębszym miejscu jest 70m pod ziemią
- przedstawiciel miasta na konferencji prasowej stwierdził, że sprawdzono i faktycznie miejsce znalezienia pociągu leży na terenie miasta Wałbrzych, wynika z tego że miejsce znalezienia musi być dosłownie na granicy skoro musieli to sprawdzać, google pokazuje nawet że poza ale nie wiadomo na ile dokładnie
- generał który dzisiaj się wypowiadał powiedział że będą badać pagórki w okolicach Wałbrzycha, koszt wyprawy około 2000zł i raczej będą wyposażeni w kartki i długopisy, a nie georadary tzn. że mają dokładne namiary na miejsce i chcą zbadać potencjalne możliwości dostania się do tunelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poszukiwań legendarnego tunelu nie należałoby zacząć od rozpoznania powierzchni terenu? Żołnierze penetrujący teren są ok, ale może lepiej użyć samolotu i jakiegoś sprzętu pomiarowego do obrazowania powierzchni ziemi?
Przecież zawsze zostaje jakiś ślad na powierzchni, nawet po zasypaniu i maskowaniu... Już średniej jakości warstwa ISOK pozwala wyeliminować część z domniemanych lokalizacji... A nasze wojsko stać tylko na ołówki i szkicowniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rfx.

Slady po tunelach wlasciwie sa. Potwierdzaja to przeciez relacje swiadkow gdzie takowe wloty sie znajduja. Ale widzisz. Zawaliska sa tak znaczne, i do przerzucenia jest tyle m3 ziemi, gruzu i skal ze nawet po potwierdzeniu przez zolnierzy ze ich sprzet" :-) wykazuje anomalie jestem przekonany ze wojewoda stwierdzi ze wyniki nie sa jednoznaczne w najlepszym razie. I z uwagi na bezpieczenstwo WSZYSTKICH nie przewiduje sie w najblizszym czasie zadnych wykopalisk. Wspomnicie moje slowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakonczenie wynurzen z mojej strony. MON wycenilo tzw. rekonesans na...... hahaha 2000zl ;) Wojewoda juz wczesniej sugerowal ze nie posiadaja w budzecie odpowiednich srodkow na ten cel. No to jesli nawet wojsko wykaze ze sa anomalie w terenie to zaden wojewoda nie zaryzykuje przeznaczenia kilkuset tysiecy, albo raczej milionow na odgruzowanie terenu i dokopanie sie do tunelu. Wladze centralne zdystansowaly sie juz od tej sprawy i zrzucily wszystko na plecy wojewody. Tak wiec nie ma juz na co liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeden dzień to nic. ale właśnie o to chodzi. Ważne ,że byli. Gdybym miał plany to zrobiłbym przesypownie piachu , żwiru i cementu i już jestem w środku. Tam nie ma min bo to wejście dla wtajemniczonych. Jeżeli ta biała plama jest właśnie tym,to nie ma o czym marzyć. Oczywiście wchodzimy tą dziurą pojutrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie