Skocz do zawartości

Nowości White's TreasureMaster i TreasureMaster Pro


ginerus

Rekomendowane odpowiedzi

White's nie pozostał w tyle nowe wykrywacze z zasilaniem 2AA cewkami 9,5 koncentryczna i 10 dd powiększą konkurencję w segmencie.
http://www.detectorprospector.com/forum/topic/961-new-whites-treasuremaster-treasuremaster-pro/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oglądnijcie dobrze zdjęcia przedstawiające te sprzęty.Co widzicie??.Stelaż / konstrukcja rurki/ Teknetics.Wyświetlacz - Omega /Teknetics/.Podłokietnik -Fisher.Najważniejsze ? - częstotliwość 7,8 khz /Bounty Hunter - Teknetics/.Wyprodukowano gdzie?.Ciśnie się jedna odpowiedz, First Texas ??.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee. Amerykańe prawie wszystko robią w Chinach nie od dziś. Stąd narastające bogactwo i zagrożenie gospodarczo-militarne od strony Chin i rosnące zadłużenie USA.
A co można wymyślić w prostym tanim stelażu? Wszystkie są na jedno kopyto. Co można wymyślić w podłokietniku jednoczęściowym oraz z układzie ekranu? Wszystko już było.
To tak jak mieć pretensje, że samochód jest kopią innego bo też ma 4 koła, szyby i klamki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy następny wpis nie związany z tematem wątku zostanie usunięty a autor nagrodzony medalem złotej cebuli.
Jeśli drgnie mi ręką dla niektórych może to być pożegnanie z naszym wspaniałym forum.
Dziękuję i życzę miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wykrywacze white's od 10 lat i śmiem twierdzić że na Bieszczadzką glebe nie ma lepszego sprzętu,chodzę po niby przeszukanych terenach i wyciągam klamry monety itp drobnice,na pewno się skuszę na ten sprzęt:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesy, zwłaszca z dużą cewką koncentryczną zadzwiają osiągami i sprzety sprzed kilku lat dorównują wspólczesnym jeśli chodzi o osiągi.
Zastosowanie w zasilaniu dwóch AA nie jest jednak nowością.
Generalnie w technice wykrywaczy osiągnieto chyba już szczyt możliwości, wszelkie nowości to w większości design.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White's ma stelaż dwuczęściowy,podłokietnik również dwuczęściowy skręcany śrubą . Wyświetlacz w treasuremaster oczywiste że inny nie powielony nie ma nic wspólnego z produktami first texas .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Podoba mi się ta wykrywka jak bym nie kupił matrixa to bym wziął do testów tylko wersje Pro a tej jeszcze nie widze,sadze że bedzie dużą konkurencją dla detektorów z południa i wschodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Kupiłem pierwszy wykrywacz w Polsce od dystrybutora w Warszawie chodzę na ustawieniu coins jewelry wersja pro jest super klamrę wykopałem na 50 cm czuły przez kilka popoludni wykopałem 7 klamer kilkanaście monet guzików itp drobnicy sprzęt naprawdę dobry,polecam z czystym sumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie