Skocz do zawartości

Nowości White's TreasureMaster i TreasureMaster Pro


ginerus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co się dzieje z moimi postami. Moje dwa ostatnie posty nie zostały opublikowane. Może teraz się uda.
Od kilku dni jestem kolejnym użytkownikiem wykrywacza Treasure Pro. To mój pierwszy wykrywacz. W teren wybieram się za tydzień. Na razie uczę się obsługi - która jest bardzo prosta i intuicyjna. Zobaczymy jak sprzęt będzie sprawował się w terenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jaką głębokość ma jeden kafelek nikt ci nie odpowie bo zmienia się to w zależności od wielkości guziczka/monetki czyli siły jego sygnału. Ale pokazuje ci też mniej więcej szacunkową głębokość na wyświetlaczu cyfrowo nie tylko kafelkami. Sprzęt jest wart swojej ceny,zasięgi w powietrzu przyzwoite np.plomba śr.1cm łapie z 20cm. 1/48 einen thaler z 25cm, boratyna 25cm,1/24 einen th. 28.5cm, 3pfenningi miedź 30cm,obrączka złota 35cm. W glebie nie mierzyłem,ale to normalne że spadnie zasięg zależnie od rodzaju gleby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Witam.Użytkuje TreasureMaster Pro od wiosny zeszłego roku.I zamierzam nabyć niebawem nel hunter 12.5/8.5.
Nie wiem jak detech.Nel natomiast miałęm w ace 250 i byłem zadowolony.
Chyba ze fatboy nabyłes juz cewke i coś o niej powiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam, od niedawna użytkuję Treasure Pro . Na czystych powierzchniach bez żelastwa sprawuje się rewelacyjnie. Dzisiaj byłem na starym folwarku i nie było już tak fajnie. Ustawienia Czułość-5-6, próg 5, dyskryminacja żelaza, tonów 8. Wykrywacz wydawał z siebie wszystkie dżwięki :), ciężko było coś znaleźć(jedna monetka i kupa śmieci). Macie może jakiś sposób na chodzenie z tym modelem po mocno zaśmieconych terenach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie