Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

grba

Pijany i uzbrojony Niemiec

Recommended Posts

Zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, posiadania bez zezwolenia broni i amunicji oraz jej przywozu na terytorium Polski bez wymaganej zgody usłyszał 38-letni obywatel Niemiec. Mężczyzna przyznał się do zarzutów. Grozi mu nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze Świnoujścia w niedzielę w nocy zatrzymali do kontroli samochód osobowy na niemieckich numerach rejestracyjnych. Za kierownicą siedział 38-letni obywatel Niemiec. Funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol.

- Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 1,8 promila alkoholu - mówi st. asp. Beata Olszewska z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

I dodaje: - Funkcjonariusze znaleźli też w kurtce zatrzymanego broń palną z podpiętym magazynkiem z załadowanymi 7 sztukami ostrej amunicji oraz w spodniach pudełko z 19 sztukami amunicji.

Powycierany Wather PPK... musi James Bond...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja, pizdolet po opie... Jeszcze tylko sprawdzą w kartotece łusek...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Porzeczki najlepsze białe, a pistolet wygląda na doczyszczony wykopek.. Ale za jazdę na grubej bani, Niemcowi należy się wszystko co mu przylepią i jeszcze trochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information