Jump to content

mpcv

Forum members
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czy ktoś wie w jaki sposób ściągnąć skan mapy z państwowej biblioteki w Berlinie( oczywiście odpłatnie). Pisałem do nich kilka razy email w tym temacie ale bez skutku. Może ktoś tu na forum ma jakieś doświadczenie i się nim podzieli.
 2. Cały magazyn jednostki do zdęcia wyciągnęli i tyle.
 3. Poniosło jak listonosza po wypłacie (bez obrazy dla listonoszy)
 4. Ciekawe gdzie jest archeo jak ten deweloper albo inny wchodzi z sprzętem ciężkim na działkę i tratuję wszystko pod budowę pseudoapartamentowca.
 5. Odkryte zbiorniki są warte tyle, co nowy dom..." poniosło jak listonosza po wypłacie:-)
 6. Ponawiam: Poszukuję mapy: Krieges Karte der Provinz New Ost Preussen 1795-1800, teren dzisiejszego Podlasia.
 7. Co do oznaczeń na mapach polecam publikację :ZESTAWIENIE ZNAKÓW TOPOGRAFICZNYCH MAP AUSTRIACKICH, NIEMIECKICH i ROSYJSKICH. Wojskowy Instytut Geograficzny 1925- dostępny pdf w sieci.
 8. Liczba 3. lub inne liczby jeśli pod nazwą miejscowości to liczba dymów (domów jako całe obejście z budynkami gospodarczymi)
 9. Poszukuję, też map jednowiorstowych lub dwiewiorsty guberni Grodzieńskiej.
 10. Mam takich rarytasów kilka :-) Sprzedam po okazja po tysiaku...
 11. Ponawiam zapytanie: Poszukuję mapy: Krieges Karte der Provinz New Ost Preussen 1795-1800, teren dzisiejszego Podlasia. Interesują mnie tereny dzisiejszych powiatów Bielsk Podlaski, Hajnówka. Proszę o info na prive. Oczywiście zapłacę w granicach rozsądku.
 12. Witam. Poszukuję mapy: Krieges Karte der Provinz New Ost Preussen 1795-1800, teren dzisiejszego Podlasia. Interesują mnie tereny dzisiejszych powiatów Bielsk Podlaski, Hajnówka. Proszę o info na prive. Oczywiście zapłacę w granicach rozsądku.
×
×
 • Create New...

Important Information