Jump to content

mpcv

Forum members
 • Posts

  333
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by mpcv

 1. Czy ktoś wie w jaki sposób ściągnąć skan mapy z państwowej biblioteki w Berlinie( oczywiście odpłatnie). Pisałem do nich kilka razy email w tym temacie ale bez skutku. Może ktoś tu na forum ma jakieś doświadczenie i się nim podzieli.
 2. Cały magazyn jednostki do zdęcia wyciągnęli i tyle.
 3. Ciekawe gdzie jest archeo jak ten deweloper albo inny wchodzi z sprzętem ciężkim na działkę i tratuję wszystko pod budowę pseudoapartamentowca.
 4. Odkryte zbiorniki są warte tyle, co nowy dom..." poniosło jak listonosza po wypłacie:-)
 5. Ponawiam: Poszukuję mapy: Krieges Karte der Provinz New Ost Preussen 1795-1800, teren dzisiejszego Podlasia.
 6. Co do oznaczeń na mapach polecam publikację :ZESTAWIENIE ZNAKÓW TOPOGRAFICZNYCH MAP AUSTRIACKICH, NIEMIECKICH i ROSYJSKICH. Wojskowy Instytut Geograficzny 1925- dostępny pdf w sieci.
 7. Liczba 3. lub inne liczby jeśli pod nazwą miejscowości to liczba dymów (domów jako całe obejście z budynkami gospodarczymi)
 8. Poszukuję, też map jednowiorstowych lub dwiewiorsty guberni Grodzieńskiej.
 9. Ponawiam zapytanie: Poszukuję mapy: Krieges Karte der Provinz New Ost Preussen 1795-1800, teren dzisiejszego Podlasia. Interesują mnie tereny dzisiejszych powiatów Bielsk Podlaski, Hajnówka. Proszę o info na prive. Oczywiście zapłacę w granicach rozsądku.
 10. Witam. Poszukuję mapy: Krieges Karte der Provinz New Ost Preussen 1795-1800, teren dzisiejszego Podlasia. Interesują mnie tereny dzisiejszych powiatów Bielsk Podlaski, Hajnówka. Proszę o info na prive. Oczywiście zapłacę w granicach rozsądku.
×
×
 • Create New...

Important Information