Skocz do zawartości
  • 0

Właz z czołgu panzer III


vojtaz2

Pytanie

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

@ predi888 flaszki do New Yorku ( Woodhaven to dzielnica Queens`u ) nie musisz wysyłać.

Flaszeczkę przekazuje Jackowi Dąbrowskiemu, za pomoc w przewiezieniu z Słupska do Gdańska darowanych Muzeum Broni Pancernej CSWL w Poznaniu ogniw dla projektu Remont Pz.Kpfw III".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź , polukam na su . Choć w tym miejscu wyszła gąsienica do sd.kfz 251, zrzutowisko?

Aha , nigdy nie wiadomo czy duży sygnał nie jest czasem skarbem rzymskich monet :)

Co nie którym co składają takie wozy może się przydać taki złom :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej z włazu zrobię sobie grilla :)

Fanty Polskie na terenie Czeskiej Republiki to tak jak wygrać w totka, ja jeszcze nie wygrałem ha ha ha :)

No i prosiłbym moda o zamknięcie tego wątku, niestety mniejszość z tego forum mnie nie zna i nie znam mojej sytuacji życiowej.

Na koniec roku pochwalę się co było w Czechach w 2014 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że jak? Jak w Czechach niemczyzna to w jewro tak? Jak ruszczyzna to na złom? Jak hamerykanerskie to w dularach a angolskie wew funtach? Tym chcesz zaskoczyć? Stanem konta po wykopkach? Jak dla mnie to mi nie zaimponujesz.Może za fanty biorę mniej , bo i nie raz nie dwa trzeba do fantów dołożyć ale mam satysfakcje ze mogę je oglądać w pięknych okolicznościach przyrody.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie