Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol. 15


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Co o tym sądzę? Hmmmm .... nie powinno się bogacić na czyjiś duszach, zwłasza że o to walczyli byśmy mieli wolność. Miejsce tego nieśmiertelnika to, rodzina, muzeum, .
Więc ja osobiście nie jestem za kolekcjonowaniem dusz. Ale każdy ma swoje zdanie, swój zamysł, swoje upodobania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar_1 (22480 / 721) 2014-11-11 18:02:05

Chodziło mi o to, że nie bawię się we wspieranie tych, którzy handlują nieśmiertelnikami na alle...
Z doświadczenia wiem, że większość (zapewne nie wszyscy) nie zadają sobie trudu, żeby po wykopaniu nieśmiertelnika zgłosić ten fakt. A nie wierzę, że te wszystkie wykopane nagle zostały zgubione przez żołnierzy, więc zapewne to grobowy wykopek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się tego komentować nie chce.
Chociaż jestem handlarzem to ten nieśmiertelnik oddałbym ZA DARMO rodzinie.

http://pamiec.pl/pa/edukacja/projekty-edukacyjne/ogolnopolskie/kamienie-pamieci/mapa/wojewodztwo-lubelskie/9882,Gimnazjum-nr-8-w-Chelmie.print

file:///C:/Users/lotus/Downloads/Wladyslaw_Prystup1939%20(1).pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem tylko okiem na aukcje (nie interesują mnie takie przedmioty)i nie przeczytałem co pisze na nieśmiertelniku. Zasugerowałem się tym co wcześniej napisał kol. Romek_66.
Ale to i tak nie zmienia faktu że bym się inaczej zachował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traper6 (3446 / 305) 2014-11-12 05:50:23
Jak napisał b_jar rzeczywiście zdarzają się blaszki nie wydane - wtedy to inna sprawa. Ale jak sprawdzić czy to prawda na alle...? Nie umiem i omijam ten temat
A co do pytania czy lepsza hiena czy oszust, to chyba nie umiem odpowiedzieć

manylowa (134 / 2) 2014-11-11 18:32:50
Widziałem różne w różnym stanie - z mogiły też. Wszystko zależy od tego gdzie leży i z czym ma styczność, a koleś w aukcji napisał, że nie teraz wyjęte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viator01 (2919 / 7) 2014-11-12 15:13:30 Cytuję za www.rp.pl Jak podaje ukraiński portal archeolodzy znaleźli także cztery żetony tzw. nieśmiertelniki. Wprawdzie są one bardzo skorodowane, ale być może po oczyszczeniu uda się ustalić do kogo należały." Na tym zero korozji więc pozyskany z miejsca rozbrojenia WP w 39 roku i współcześnie wybity. Kończę bo robi się Hyde Park, no i pewnie cierpliwość któregoś zmodów też.
Zdrów :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie