Jump to content

Kolejny spektakularny sukces policji


Recommended Posts

Wczoraj w TV pokazywali więcej zdjęć z akcji. Było tam sporo całkiem nowoczesnych wynalazków, łącznie z granatami. Także w tym akurat przypadku milicja ma rację i nie ma co się śmiać. To nie byli żadni kolekcjonerzy, a zwykłe bandziory.
Z przekazanych informacji wynika, że gang dostarczał broni nie tylko przestępcom, ale również kolekcjonerom. Stąd te zabytki na zdjęciach.
Link to comment
Share on other sites

Tak, jak jakiś domorosły saper- pirotechnik" będzie sobie w piwnicy bombkę konstruował i pół bloku rozwali, albo co najmniej łapki sobie pourywa to już nie będzie takie zabawne. Co innego zabrać piać" o sukcesie policji jak zabierają zardzewiały wykopek, a co innego w tym przypadku. Lipek ma rację, to zwykłe bandziory.
Link to comment
Share on other sites

A co w tym takiego dziwnego? W każdym kraju popularne jest wykorzystywanie starej czy zabytkowej broni do działalności przestępczej. Znacznie trudniej ją namierzyć i jedynym problem jest jest to, że coraz trudniej ją zdobyć. W przeciwnym wypadku byłaby w ciągłym użyciu. Bandyci to najczęściej pragmatycy ;-)

Pozdrawiam,

VW
Link to comment
Share on other sites

Zwykłe bandziory...
i oby nie znalazł się jakiś pismak czy inny sensatio-reporter który dla zwiększenia nakładu i garści srebrników połączy np.wymieniony mg-34 z poszukiwaczami reliktów przeszłości... czyli z nami.
Pozdrawiam r.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information