Jump to content

co z Tygrysem


piterb1

Recommended Posts

Żeby tylko się nie okazało w trakcie lub po renowacji już, że coś tam było wyciągnięte z ziemi, wykopane, lub kupione na allegro od kogoś kto wykopał - czyli ukradzione naszemu państwu! I trzeba będzie kociaka oddać za free bo jakiś nierób na państwowym garnuszku się upomni hr hr hr.... oby tak nie było! A jak ma tak być to niech jak najszybciej wywożą kociaka do normalnych krajów :)
Link to comment
Share on other sites

Teraz najbardziej marzą, by do zbiorów dołączyć niemieckiego Tygrysa. – To w kolekcjach rzadko już spotykany czołg. Trudno będzie znaleźć kogoś, kto chciałby go sprzedać, ale jeśli będziemy mieli szczęście, może trafimy na niego gdzieś w Polsce – mówi pasjonat."
http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/8555?t=Pancerna-kolekcja-braci-Keszyckich
Może już marzenie się spełniło.
thanatos=wars98
Link to comment
Share on other sites

Pan tera , Pan potem. A apetyt rośnie w miarę jedzenia. Następną poskładają Mysz.
Pozdrawiam
P.S.
Idę o zakład ze na wskutek tego tematu warszawska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie nielegalnego wydobycia wraku lub jego części przez Braci K. Ktoś się chce sprawdzić? O złotówkę się założę albo i o 999 zeta bo do tysia nie płaci się podatku od wzbogacenia a donos do skarbówki by na bank poszedł.
Link to comment
Share on other sites

To w takim razie na jakim etapie jest ten projekt, jak już się powiedziało A . ?
Ktoś widział chyba jak o tym pisze?
Niestety informacji z pierwszej ręki nigdy nie będzie , jakby bracia zaczęli odpowiadać na pytania to nie dane im było by prędko skończyć, tyle się tego nazbierało
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information