Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol. 14


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

a to miałem pecha dzisiaj!
w momencie mojej prośby, stan licznika odsłon...
godz. 11:01:28 - 6858
moment zakończenia licytacji...
godz. 15:22:48 - 6928
czyli przez 4godz 21min 20sek zajrzało tu 70 osób...
średnio co 3min 42sek i wśród tej liczby żadnego znawcy patyny!
a tak chciałem mieć tego orła!
nic to! sam sobie gdzieś wykopię.
pozdro!

p.s. to nie pretensja! jak tak tylko sobie policzyłem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Moje również , że to lipa.
Ostatnio masa jest różnych fantów z mosiądzu, szczsgólnie tych odlewanych, wystarczy się przejść na jakąkolwiek giełdę staroci. Piłsudski ostatnio jest szczególnie modny w różnych odmianach i wersjach, a jak się spytasz sprzedającego co to ? to każdy Ci odpowie że pamiątka z epoki, a jak będziesz trochę się znał to Ci powie że nie wie dokładnie itp. itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal123456789 przypominam że ten wątek to -

Allegro - weryfikacja oryginalności vol. 14 "

Wszelkie identyfikacje czy to z Odkrywcy czy z innych źródeł proszę zakładać w odpowiednim dziale .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie jestes w stanie udzielic merytorycznej odpowiedzi na owe pytanie proszę daruj sobie swoj zupelnie zbedny spam panie wielko specjalisto od siedmiu bolesci, rusz zad i wykop cos pieniadz kazdy jest w stanie wywalic, a jak ci akurat na te klamry brakuje to sie nie wypowiadaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomne tez iz owe pytanie nie bylo kierowane do Ciebie bynajmniej jest tu duzo normalnych ludzi znajacych sie na rzeczy, chetnych do pomocy, bez uprzedzen, milych i sympatycznych :) Ciebie pomijam w kazdym poscie bo bynajmniej nie mam cie za speca od czegokolwiek od dluzszego czasu lecz za zwyklego chama myslacego ze znajomosc modow mu pomoze, karteczka? dawajcie kolejna. Szkoda mi cie chlopie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do złośliwości to mogę ci przytoczyć twój wątek z którego mnie wyrzuciłeś za to że wkleiłem swoją klamrę a ta część wątku jest moja i nie będę tolerował śmiecenia na głównym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie...

Michał- dla Twojej informacji.
Tak jak jestem ( i nie tylko ja ) wrogiem umieszczania śnurków do aktywnych" aukcji na Allezło, tak wklejanie zdjęć bez podania źródła sensu nie ma...

Jeśli natomiast masz N klamerek do identyfikacji/upewnienia się co do oryginalności, załóż sobie autorski wątek i hulaj dusza, piekła nie ma".

EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż widzę że regulamin na tym forum jest tylko dla mnie :)moderator nie obdzielił notorycznego trola medalem drugi raz za to samo :)ba ! w tym samym wątku - schorzenie czy nałóg ? :)

mam slogan reklamowy dla forum głównego

ałóż wątek na Głównym - wyzwiska i chamstwo gratis !"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie