Jump to content
Sign in to follow this  
MilKam88

Było, nie minęło" - powrót

Recommended Posts

Mamy ochotę ponownie podejść do poszukiwań w okolicach Kocka. Mam wrażenie, że historia Kleberczyków powoli „odpływa”. Chcielibyśmy wydobyć z ziemi trochę pamiątek, bo dla nas legenda Kleberczyków jest wręcz święta"

- ciekawe czy wydobyte (o ile coś znajdą, ale raczej słabo to widzę znając ich możliwości) przedmioty spod Kocka znów tajemniczo znikną, podobnie jak depozyt oficerski z pola spod Woli Gułowskiej?

Oglądałem czasami w necie. Widać było ostatnio, że trochę kasiorki więcej dostali, była lepsza produkcja, ujęcia z drona, etc. Ale patrzę, że nic nowego nie ma od dłuższego czasu.

http://vod.tvp.pl/website/bylo-nie-minelo,356/video?order=latest

Jestem ciekawy nowych odcinków jednak obawiam się, że po obecnych zmianach w prawie nie będzie on już tak spontaniczny. Przecież wielokrotnie prowadzący z ekipą telewizyjna przyjeżdżał do lokalnych pasjonatów i zaczynali sprawdzać informacje, sygnały, przekazy itp. I kiedy faktycznie były sygnały świadczące, że o coś " tam jest wielokrotnie mówiono,ze trzeba tam powrócić po załatwieniu pozwoleń, zezwoleń etc. A teraz? Bez zgody na poszukiwanie zabytków przy użyciu urządzeń ...... to grozi konflikt z prawem. A to się wiąże ze zdjęciem programu z anteny. Bo przecież może znaleźć się osoba, która złoży stosowne zawiadomienie bo w jej mniemaniu działania nie są zgodne z prawem.
Oby tak nie było.

Nie wróżę przyszłości tej ekipie. Bez sukcesów długo nie pociągną. Powinni wymyślić się na nowo.

ginerus a ty mnie powiedz czego im zazdrościć ,cóż takiego mogłoby kogoś zaślepić u Sikorskiego ,toż to jeden bełkot poganiany brakiem konsekwencji ......

Torba 5 uwagi co do programu nie do mnie.Aha może się zdziwisz ale zazdrosnych nie brakuje.

bjar co do pozwoleń chyba nie myślisz że bez nich coś? było w było.