Skocz do zawartości

avast - koń trojański na forum ?


margor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ząb boli to się go leczy lub w ostateczności usuwa. Stosowanie znieczulaczy jak w tym przypadku blokerów reklam do niczego dobrego nie prowadzi. Na forum jestem chyba już z dziesięć lat zalogowany i do tej pory nie przeszkadzały mi te reklamowe banerki,a teraz musiałem specjalnie zainstalować blokera i ustawiać wyjątki na innych witrynach. Tylko patrzeć jak komunikaty o podobnej treści jak obok zacznie wywalać i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Rozumiem problem z Avastem, bo sam go kiedyś używałem. Miałem go na kompie przez ok 3 lata, działał bez problemów. Ale na początku ubiegłego roku pojawiły się problemy. Robiło się podobnie jak w/w cuda i nie dotyczyło to tylko naszego forum. Problem rozwiązałem zmieniając na inny darmowy program antywirusowy. Do tej pory mam spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwarzyłem, że te szopki dzieja się od dłuższego czasu, mam wrazenie, że ewidentnie ktos sie podłaczył do serwera i sobie szpieguje forum. Czyżby nasza policja przy pomocy ciasteczek"?? wszak pisze sie tu czasem i wrzuca ciekawe fotki, a władza" potrzebuje sukcesów..., może to zbyt daleko idąca teoria, ale...,lepiej dmuchać na zimne...
avasta używam dosc długo i do tej pory nie było tu kłopotów, więc coś musi byc na rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sram na konia i śmigam dalej
Jakiś nie groźny źrebak na razie.
Ale tak w ogóle to i na innym forum PS od nie dawna wku...... mnie wyskakujące okienka z ipadami i innym szajstwem na odchudzanie.
Kompletnie nie mam pojęcia co się stało.
Sory że się wtrąciłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przepraszam.
Ale wkurzyłem się ,to chyba nie groźne słowo ,fakt jest taki,że chyba tak chciałem żeby było do wyboru.
Tak w ogóle to oprócz tego komunikatu z Awasta to chyba nic złego się nie dzieje ,jeżeli powtarzam kogoś słowa, to przepraszam ale nie czytałem wszystkich postów, bo naprawdę już spora lista się zebrała.
Także nie mam złych intencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wgrany antywirus McAffe, sprawdza nie tylko strony Odkrywcy ale każdy link, jak dotychczas nie mogę potwierdzić że Odkrywca jest zainfekowany, myślę że niektórzy mają go już wcześniej zainstalowane trojany i każdą stronę pokazuje jako zagrożoną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie