Jump to content

Sensacja? Policja namierzyła Błyskawicę"!


Recommended Posts

Arsenał w toruńskim mieszkaniu

Kilkadziesiąt sztuk broni i amunicję znaleźli policjanci w mieszkaniu 38-letniego mężczyzny na toruńskim Rubinkowie.
Kryminalni wkroczyli do lokalu przy ul. Łyskowskiego w piątek po uzyskaniu informacji, że jego mieszkaniec ma broń palną bez wymaganych zezwoleń.

Znaleźli tu pięć ciężkich karabinów maszynowych, pięć pistoletów maszynowych, 12 sztuk broni krótkiej: rewolwery i pistolety, dwa granaty oraz amunicję. Wszystko z II wojny światowej.

Zatrzymany 38-latek usłyszał w piątek zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji. W sobotę stanął przed prokuratorem, który zdecydował, że mężczyzna będzie objęty policyjnym dozorem - będzie musiał zgłaszać się do komisariatu trzy razy w tygodniu. Nie może opuszczać kraju, ma zapłacić poręczenie majątkowe.

Mężczyzna stanie przed sądem - grozi mu od sześciu miesięcy do 8 lat więzienia.

Na razie mundurowi nie podają, w jakim stanie jest broń i czy była gromadzona do celów kolekcjonerskich czy też innych.


Cały tekst: http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576,13186843,Arsenal_w_torunskim_mieszkaniu.html#ixzz2HlXJcdRe

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam te lata 1980 r szkoła średnia , bunt , przykład wolności na tak zwanym zachodzie lub konkretnie Stany Zjednoczone , wolność obywatela , prawo do wypowiedzi , a twój dom , mieszkanie to typowa wolność , możesz kolekcjonować , posiadać , to jest twoje prawo wolnego człowieka w demokratycznym państwie , siąść i płakać , praktycznie się nic nie zmieniło.
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak długo jeszcze będziemy czytali rewelacje tego typu.Czy działania Milicji są celowe czy wynikają po prostu z głupoty panów milicjantów.Nie wiem czy to zdjęcie pochodzi z tego miejsca,ale to nawet dla mojej 15 letniej córki wygląda na kopię.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information