Skocz do zawartości

Zdjęcia TK-3 - cz.4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Może ja wtrącę 3 grosze odnośnie posta wa1aw z 2016-06-28. Po pierwsze, nie sądzę, żeby komukolwiek z administracji chciało się wyłapywać powtarzające się zdjęcia, nie mówiąc już o czasie na to poświęconym. Nie sądzę, też, żeby była możliwość podmieniania" zdjęć - prędzej kasowania postów. Poza tym, czasami trudno powiedzieć, które zdjęcie jest lepsze - zwłaszcza w przypadku tych z portali aukcyjnych, różnej jakości i z przeszkadzajkami".

Odnośnie autorstwa, to sporadycznie znani są autorzy z imienia i nazwiska - chyba tylko Hugo Jaeger i Witold Pikiel (http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Photographs_by_Witold_Pikiel ). Oczywiście nasz szanowany Kolega Adam Jońca nie jest autorem zamieszczonego przez Ciebie zdjęcia (notabene, oryginalnie z tym podpisem ściągniętego przez kogoś z mojej strony ;) ), ani też o ile wiem nie uzurpuje sobie prawa do wyłącznego posiadania tej powszechnie znanej odbitki. Nabywcy odbitek na portalach aukcyjnych zresztą nie mają do nich żadnych praw, a ich wymienianie jest jedynie kwestią grzeczności.

Taki już urok tego forum, że odkrywane" tu są różne zdjęcia, które pewnie większość i tak zapisuje następnie w swoich zbiorach na dysku (przyznam, że mam z tym spore zaległości). Konkretnie odnośnie tankietek, podejmowałem kilka razy tu na forum próby porządkowania ich, lecz właśnie w formie zbiorów dyskowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie