Skocz do zawartości

Zdjęcia TK-3 - cz.4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 384
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

OGŁOSZENIE

Szanowni Koledzy, na stronie http://pl.pinterest.com/pin/137219119867423391/ znalazłem zdjęcie tankietki TK, które dołączyłem do bieżącego wpisu. Dokładnie na tej samej stronie jest także i inne zdjęcie tankietki TK-3.

Podczas gdy na stronie printerest pod jednym ze wspomnianych zdjęć widnieje nazwisko Matt Richards a pod drugim Wojciech Tarnawski, to faktycznie obydwa zdjęcia pochodzą ze zbiorów naszego Kolegi JoncaA. Jego sygnatura widnieje w prawym dolnym rogu.

Piszę o tym, ponieważ na naszym forum wiele wspaniałych i wartościowych tematów rozrasta się niemalże do encyklopedycznych rozmiarów prezentowanych w kilku częściach. Temat o TK-3 już ma cztery części, a przecież to nie koniec tego tematu.

Mnogość prezentowanych zdjęć noszących różne opisy przypisywane różnym autorom powoduje, że zdjęcia prezentowane w temacie mogą się powtarzać wielokrotnie jak i może powracać niekończąca się dyskusja o autorstwie tychże zdjęć.

Chciałbym abyśmy wspólnie zastanowili się, czy istnieje możliwość stworzenia pewnego rodzaju sita" pozwalającego na szybką identyfikację opublikowanych już w danym temacie zdjęć, oraz pozostawianie lub zastępowanie istniejących zdjęć na zdjęcia wzorcowe".

Pod pojęciem zdjęcia wzorcowe" rozumiem zdjęcia z prawidłowym opisem i z przypisanym właściwym autorstwem.

Jako jedną z możliwych propozycji rozwiązania problemu, proponuję w każdym temacie utworzenia katalogu poczekalni", skąd dopiero po poddaniu działania tak zwanego sita" zweryfikowane zdjęcie mogłoby trafiać do głównego tematu.

Zanim ewentualnie Koledzy ozstrzelają" mnie i moją bardzo ogólną w swoim charakterze propozycję, to proszę Kolegów o refleksję, czy podjęcie jakichkolwiek działań w kierunku porządkowania prowadzonych tematów ma sens.



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 15:39 28-06-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas kiedyś temu klient w krawacie, czyli Kopi próbował zrobić porządki...
Choć akurat starał się uporządkować wątki- takie kompedium ze śnurkami. Umarło z kilku różnych powodów.


Dwa- wa1aw, myślisz o czymś, co mnie też zastanawia.

Jak dużo, mianowicie, zdjęć z Września, szeroko rozumianych, się w szczegółowych wątkach powtarza. Nie chce mi się wierzyć, że Użytkownik wklejający nowe zdjęcie 28 czerwca 2016 pamięta, że w poprzednich fefnastu wątkach o np Artylerii'39 go nie było.
Wg mnie temat nie do przeskoczenia.
I tym gorzej dla serwerów :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie