Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich chce zaprezentować parę moich dzwonków które zaczynam zbierać Pierwszy Jelenin



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 20:44 05-03-2016

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
Hmmm duzo tych dzwonkow. Ja wytargalem jeden i to jakis badziewny.
Jezeli kolekcjonujesz dzwonki, to moze cos ci mowi marka Wander", bo ostatnio taki emblemat z roweru wytargalem, a w internecie malo o tym jest.

Pozdrawiam!


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 00:13 30-12-2011
Posted
Ładny początek kolekcji. Pozwolę sobie dodać kilka fotek dzwonków z Katalogu Bernharda Wedlera z 1928 roku wydanego w Breslau. Naprawdę były i są piękne. Parę zdjęć z ogółem kilkadziesiąt wzorów dzwonków.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information