Oskarus Posted December 29, 2011 Posted December 29, 2011 Witam wszystkich chce zaprezentować parę moich dzwonków które zaczynam zbierać Pierwszy JeleninPost został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 20:44 05-03-2016
Barson1 Posted December 29, 2011 Posted December 29, 2011 Witam!Ciekawa kolekcja :) Nietypowa :) Życzę szczęścia w kolekcjonowaniu :)\\
stock84 Posted December 29, 2011 Posted December 29, 2011 Fajna sprawa jak ktoś kolekcjonuje coś nietypowego:)Powodzenia
Saper93 Posted December 29, 2011 Posted December 29, 2011 Hmmm duzo tych dzwonkow. Ja wytargalem jeden i to jakis badziewny. Jezeli kolekcjonujesz dzwonki, to moze cos ci mowi marka Wander", bo ostatnio taki emblemat z roweru wytargalem, a w internecie malo o tym jest.Pozdrawiam!Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 00:13 30-12-2011
Oskarus Posted December 29, 2011 Author Posted December 29, 2011 Do kolegi Saper93 proszę link http://de.wikipedia.org/wiki/Wanderer_%28Unternehmen%29 Tofik nic się takiego nie stało:)
profos Posted December 31, 2011 Posted December 31, 2011 a to mój... Friedrichsgrätz (Grodziec k/Ozimka)
odyn12 Posted January 11, 2012 Posted January 11, 2012 Ładny początek kolekcji. Pozwolę sobie dodać kilka fotek dzwonków z Katalogu Bernharda Wedlera z 1928 roku wydanego w Breslau. Naprawdę były i są piękne. Parę zdjęć z ogółem kilkadziesiąt wzorów dzwonków.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now