Jump to content

Jak ustawić ACE 250 ?


lespak

Recommended Posts

Witam.
Mam ACE 250 od tygodnia i nie wiem, jak go ustawić na konkretne poszukiwanie, czyli: złote obrączki i drobniejsze złoto z eliminacją cyny i ferromagnetyków ?
Co ustawić i czym pokręcić ?
Z góry dziękuję za pomoc.
Link to comment
Share on other sites

złote obrączki i inne złoto ?

bedziesz szukal w kopalni czy w sklepie u jubilera po zamknięciu ?

musisz pokręcić o dwa obroty tą gałką po lewej stronie w prawo
a tą z prawej strony pół obrotu w lewo - powinno być git.

sory za sarkazm, ale kolego znam takich co od 10 lat szukają i złota nie znaleźli, a o kanarku to ty niewiele wiesz i bardzo dużo musisz sie nauczyć.

zacznij od instrukcji.
Link to comment
Share on other sites

lespak,czy nie za wysoko mierzysz,jak na początek???.skoro masz ten wykrywacz to nie zadawaj głupich pytań- w styluczym pokręcić",w ace250 niema żadnego pokrętła.do takich poszukiwań jest tryb -jewelery i to wystarczy.na pewno nie znajdziesz złota tam gdzie go niema i tu już należy pokręcić ale głową.przy dobrym pokręceniu,na pewno bedą wyniki-ale to już zależy od jakości głowy,bo samo kręcenie nie wystarczy.poczytaj instukcję 3 razy.
Link to comment
Share on other sites

Do poszukiwań wykrywacz należy ustawić ekranem do góry, i aby sonda była równolegle do ziemi. W tym celu trzeba pokręcić śrubą przy sondzie (inne nazwy: cewka, sąda, nel).
Nie zapomnij włożyć baterii do obudowy wykrywacza zgodnie z oznaczeniem i podłączyć sondy do gniazdka. Wtedy wykrywacz działa nieco lepiej.
Link to comment
Share on other sites

prawda jest taka, że będzie ci sygnalizował każdy kolor i nie da się wyciąć ani polmosów, ani kapsli, ani zrywek z puszek, ani blaszek cynkowych i innych dupereli.

po wykopaniu przekonasz się dopiero co znalazłeś - szajs czy coś konkretnego.

to tak ogólnie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information