Skocz do zawartości

Testy wykrywaczy metali


pawel888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem, kto tworzy... ale nie rozumiesz. Nad aktualnie czytanym pojęciem/tematem pojawiał się napis Ortografia to przeżytek, pora ją unowocześnić!" a w tekście celowo zawarte były błędy. Był także odnośnik do wersji poprawnie ortograficznej ;) Dzisiaj tego nie ma. Lub być może trafiłem na podróbkę"... Ale nie o tym wątek i o tym rozpisywać się nie będziemy, bo się pogniewamy.

PozdrawJam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie delikatni jesteście. Mi określenie nie przeszkadza i dodam jeszcze, że kretyńsko wygląda facio w kiecce. A molestowanie 13-letnich żon i traktowanie kobiet jak śmieci to już przegięcie.
Znajomek pojechał na wydobycie w tamte strony. Wrócił jako strzępek nerwów. Powiedział, że nigdy więcej i cieszy się, że jako ateista przeżył. Dosłownie.
Z taką ilością przemocy, nienawiści, nietolerancji i fałszu, z jakimi spotkał się tam przez 2 tygodnie pobytu, nie miał do czynienia przez całe życie w kraju, europie i obu amerykach. A to spokojny i bardzo wesoły człowiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się przekrzykiwać bo wątek straci sens, ale bzdury wypisujesz jacho o rzeczach o których nie masz bladego pojęcia. Pracowałem jako przewodnik po Bliskim Wschodzie i nigdy nie zapomnę gościnności i otwartości większości mieszkańców tych ziem. Zapewniam Cię, że znacznie więcej jest w Polsce katolickich księży, których można oskarżyć o molestowanie. Zawsze i wszędzie znajdzie się jakaś czarna owca, ale jeśli nie przeszkadza Ci określenie arabus" to potem nie kwękaj słysząc antypolskie dowcipy i docinki. Na moim forum nie tolerujemy rasizmu i ksenofobii i mam nadzieję, że Odkrywca" nie będzie inny.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie