Skocz do zawartości

Parabelum


kijow

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolekcjonerskiego punktu widzenia to badziew. Produkowany min. w latach 70tych przez firme Interarms z USA ale nie tylko. Dość znacznie różni się od swojego pierwowzoru, wystarczy spojrzeć na ordynarne dźwignie bezpiecznika i rygiel zamykający, o kształcie chwytu nie wspominając.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, i jeszcze do kolegi psioter5 na linku nad twoim wpisem masz napisane ile kosztuje - ok. 1150$ ~ 3174,92 zł. No nie najtaniej, ale chyba warto - nie wiem jak to jest postrzelać z lugera i pewnie już nigdy się nie dowiem, więc zazdroszczę nawet takiego lugera z lat '70.
Pozdro.
ktos451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z moim Lugerkiem na strzelnicy i sprawuje się bardzo dobrze,jeden z Panów w niebieskim mundurze poprosił Mnie o wystrzelenie trzech sztuk amunicji i był w szoku ze ten sprzęt jest taki celny wieczorem porobię zdjęcia tarcz i wsadzę na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ktos451 - wersja Marine to marine a nie Artillery. Artyleryjska wersja miała dłuższą lufę, celownik karabinowy, dostawną kolbę łączoną z kaburą itd. Wersja Marine to tylko dłuższa lufa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie