Skocz do zawartości

Lornetka-przymiarka do zakupu.


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Polecam Nikona Action 10x50 CF. Kupiłem kiedyś do oglądania gwiazd, jest bardzo jasna, w nocy można podglądać, czy np nikt się nie zbliża itd ;) W dzień uzyskiwany obraz z niej jest bardzo ostry, choć oczywiście im dłużej ją użytkujemy tym bardziej rzucają się w oczy niedoskonałości optyki - żeby było idealnie trzeba wydać 2000zł na lornetkę. Za tę cenę nie znajdzie się nic lepszego. Model tej samej lornetki EX jest ulepszony, nie ma kilku wad optycznych i jeżeli komuś zależy na perfekcyjnym obrazie to polecam ten model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Macie...
Unikać Bushnella...chyba, że ja* miałem pecha :-( Przeżyła kilka wyjazdów i umarła mechanicznie.

Teraz a tapecie" mamy kupione z n-tej ręki dzieło radzieckiej mechaniki oparte na niemieckiej optyce. Dziwo ma trzydzieści, czterdzieści lat, soczewki idealne, wszystko działa, a kosztowało na jakimś szaber placu może 1/5 Bushenlla. W komplecie z nakładkami na okulary, skórzanym ( pancernym ) etui...






* a dokładnie moja koleżanka małżonka, dla której to był zakup.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 15:35 01-08-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam tą co wyżej,już i kąpiel zaliczyła i upadek,wsio całe i sprawne.Rozkręcić,wymyć,wysuszyć i gra.
Niemiecka jakoś,ruska wytrzymałość a wyprodukowana kit wie gdzie:)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 11:14 03-08-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie