Skocz do zawartości

Depozytowa niedziela.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Terenu do końca nie chodziłem,z nadmiaru emocji byłem już tak zmęczony,że wolałem sobie trochę zostawić na jutro..mam taką nadzieje.W jednej kance był skórzany portfel z papierami i mała portmonetka ale niestety mały bilon około 2 marek.Mam wielką nadzieje,że trafie porcelanę albo coś z sztuców.Może znajdę jeszcze noże ,będę miał komplet..Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kanki i rzeczy,jak kanka wytrzymała i nie puściła wilgoci do środka i rzeczy są w dobrym stanie to zatrzymuje na pamiątkę co się rzadko zdarza.W tym depozycie niektóre rzeczy były nowe jeszcze z metkami,aż nie do uwierzenia..Taki okres czasu a taki stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 500 metrów od niemieckich zabudowań,skarpa.Pierwszy depozyt czyli dwie kanki z piła od krajzegi na szczycie skarpy.Następne dwie kanki w jednym dołku około 20 metrów od pierwszego depozytu w prostej linii od zabudowań.Z czasem człowiek już wyczuwa charakterystyczne miejsca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.
No z tym królem to bym nie przesadzał,miałem Sov GT i mam Smętka.I co nie co depozycików już wyszło:-)..Łapie je jak wsciekły:-).Koledze oczywiście gratuluję,ale nie zazdroszczę:-)
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego MAJKI,nigdy osobiście nie sprawdzałem śmętka i nie mogę się wypowiedzieć o tym wykrywaczu ale pracowałem z innymi i żaden nie przebił Minelaba.Oczywiście co do depozytów to można je namierzyć rożnym sprzętem ale na drobince to naprawdę nie jeden raz mnie zaskoczył.Jest to uniwersalny prosty wykrywacz ,który odwdzięczy się swojemu operatorowi:-)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, depozyt" złapie każdy wykrywacz. Posiadam terkę 705 ale widziałem suwerena w akcji. Rzeczywiście cięzko pobić" ten wykrywacz zwłaszcza w silnie zaśmieconym środowisku. Gratuluję znalezisk i życzę kolejnych. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kolego GEORG101,daleki jestem od tego aby negować zalety Sov,miałem go i jest naprawdę jak najbardziej OK:-).
Zmieniłem go na HS bo to był mój pierwszy sprzęt,na nim zdobywałem pierwsze szlify bojowe i przywiązałem się do niego:-).Z Sov chodziłem za krótko aby wskrzesać z niego wszystko co potrafi:-).Raz jeszcze gratuluję znalezisk.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanie odnośnie depozytu,byłem na miejscu poniemieckiego gospodarstwa i w miejscu gdzie stał chyba chlew,przy fundamencie,w rogu pod warstwą ziemi,gdzieś 20 cm.jest wylany beton.Wykrywacz piszczy jak szalony,sprawdzałem po wszystkich rogach ale była cisza.Moje pytanie, czy ktoś spotkał się z zabetonowanym depozytem o ile to depozyt?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie