Skocz do zawartości

DP 28 w armii niemieckiej


greku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hmm,jestem pewny ,że kiedyś znajdę całego takiego DP bo kto jak nie ja!!!! myślę że takich kwiatków" jest więcej, niestety nasi Panowie nie pozwalają na takie rozmowy i póki co w tym temacie nasz Kochany KRAJ jest raczej poza ligowym, bo chyba nawet w Gwatemali ( nie obrażając bo nie sprawdziłem historii tego kraju), jest normalnie.:)ale wierzę , że i u nas tak będzie!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...

W sieci trafiłem n takie zdjęcia. Właściciel zapewnia o oryginalności egzemplarza. Podobno na spodzie zamka jest sygnatura 7.92" Czy to orygianał? Nie wiem :) Łączenie na lufie troszkę przypomina zeszlifowany spaw i ta wafka jakaś dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bez osobistego pomacania nie sposób stwierdzić na 100% ale wygląda na kombinowaną lipę.
Element blokowany w komorze i same rygle wyglądają jak odlew i to marnej jakości - rzecz w tak precyzyjnych połączeniach nie do pomyślenia.
Do tego te SS(zapewne kolejny standardowy wabik na jelenia) i fosforanowane niektóre elementy.

Wrzuć link do stronki z tym przypadkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wafka nie wygląda źle,a patrząc na niektóre przypadki(na foto) aż za dobrze.
Zresztą skoro to przeróbka z lufy do MG34 to i bicia pozostały,nie było potrzeby nabijać lipnych.Jedynie dorobiony do niej element wygląda jak kpina z Wasilija A.Diegtiariowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Element blokowany w komorze i same rygle wyglądają jak odlew i to marnej jakości" - tylko z czego musiałby być ten odlew, żeby można się było nabrać? Z metali czy stopów nieżelaznych to nawet dziecko z podstawówki nie dałoby się nabrać, a żeliwo czy staliwo, to już chyba o wiele łatwiej wykonać to obróbką skrawaniem?

Poza tym nie za bardzo widzę tu fosfatowanie, a raczej efekt szkiełkowania rozebranej na części pierwsze broni. Z tym SS nie wiadomo o co chodzi, wcale nie musi chodzić o formację wojskową, zwłaszcza że nikt się jednak nie silił na runy, a bawiąc się do tego stopnia, co za problem wybić runy choćby z siódemek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie