Jaki płaszcz komunistyczny miał taki charakterystyczny element, oznaczyłem go na zdjęciu czerwoną ramką. Ciekawi mnie to gdyż przy płaszczu z takim właśnie elementem był na pagonie naszyty guzik z orłem z koroną, świadczy to o tym, że może jest to przedwojenny płaszcz wykorzystany w czasie wczesnej komuny. Wszystkie inne guziki były z orłem bez korony. Z góry dziękuję za pomoc.
Question
Strugu2
Witam.
Jaki płaszcz komunistyczny miał taki charakterystyczny element, oznaczyłem go na zdjęciu czerwoną ramką. Ciekawi mnie to gdyż przy płaszczu z takim właśnie elementem był na pagonie naszyty guzik z orłem z koroną, świadczy to o tym, że może jest to przedwojenny płaszcz wykorzystany w czasie wczesnej komuny. Wszystkie inne guziki były z orłem bez korony. Z góry dziękuję za pomoc.
35 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.