Skocz do zawartości
  • 0

identyfikacja dla Allegro.


kicereb

Pytanie

No właśnie mam pytanie w związku z tym.Wiele przedmiotów tu identyfikowanych trafia potem na Allegro.Niektórzy są tak dobrzy że wklejają nawet fotki z forum Odkrywcy zamieszczone przez Użytkowników podczas identyfikacji.Co o tym sądzicie?Czy nie prościej by było gdyby taki identyfikujący zaznaczył że identyfikuje z przeznaczeniem na aukcję?A może obawa ze wtedy nikt nie pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tyfus widze ze nie dowierzasz wiec : Oswiadczam wszem i wobec ze odkad tutaj jestem za pomoca forum odkrywcy nie kupilem ani nie sprzedalem zadnego zegarka bo nie mam takiej potrzeby.


Jedynie dlaczego zabieram glos w tej sprawie to z tego powodu ze widze jakies chore przymiarki do wprowadzenia zamordyzmu a lubie to forum i nie chce z niego rezygnowac.

Mam nadzieje ze dyskusja zakonczy sie na wlasciwej orbicie czyli temat wyladuje w smietniku i kazdy z nas zajmie sie czyms przyjemniejszym i pozyteczniejszym
Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marand:ja caly czas poruszam inna kwestie ktora jest trudna przyswajalna dla coniektorych ze pojecie sprzedazy jest pojeciem WZGLEDNYM jesli chodzi o czas i checi i miejsce ....
Czesto gesto moze tak sie zdarzyc ze dasz do bezplatnego watku w ktorym sie bedziesz kajal sie i ponizal ze nie sprzedasz fanta ale jednak go sprzedasz z roznych powodow!
Za dzien tydzien...ktos to zauwazy i pojdziesz pod pregierz na forum jako oszust i niegodziwiec...
Dlatego taki dzial bedzie FIKCJA.
Aby nie byl fikcja nalezaloby wprowadzic organ kontrolny i rozbudowane formularze...ogolnie powstalby kociol i zamieszanie czyli przerost formy nad trescia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek,
za jednym wyjatkiem (nie ma to zwiazku z postem podanym wyzej). Czyli jesli pojawia sie ktos na forum, zupelnie nowy, nie ma o niczym pojecia, a wlasciwie to nie ma zamiaru go miec, a zjawia sie jedynie aby dowiedziec sie co ma i za ile moze sprzedac."
Co rozumiesz pod pojęciem owy"?
A jak oceniacie gości co to nawet zamieszczają fotki z logo forum na aukcjach?Albo takich co to na forum piszą ie chciało mi się tego targac ale zrobiłem zdjęcia więc co to jest?" A po identyfikacji lecą po przedmiot a potem na alegro za niebotyczne kwoty?
W końcu jak się idzie po naukę do szkoły to trzeba zainwestowac w podręczniki , zeszyty , ołówki itp.Wiedza kosztuje jakby na to nie patrzec.A gdy widzę aukcje na Allegro z opisem: Mam do sprzedania (tu dokładny opis z identyfikacji wraz ze zdjęciem zamieszczonym przez kogoś na Forum) i dopisek Fant bardzo rzadki to mnie ciśnienie wzrasta.
A napisz jeden z drugim ze ten kawałek blachy czy inny gwóźdź masz zamiar wystawic na Allegro.Ciekawe kto wtedy będzie bawił się w identyfikację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopijnik napisal:
Forma tego forum oczywiscie zachowujac podstawowe zasady SV powinna byc dopasowana do ogolu a nie do jednostek...
niestety SV nie zachowany...
I nie do ogółu, tylko zawsze do norm... a nie do praktyk
ale to inna kwestia
a medal i tak byś nosił z dumą...

Kopijnik co do medalu nie wiem czy bym nosil z duma ,natomaist szpilki szpile i igielki przyjmuje ze zrozumieniem ze nie da sie inaczej.Taki swiat.
Reszta wypowiedzi subiektywna subiektywna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian: to co piszesz to dla mnie demagogia.
Okrajasz" zakaz do teraz i tylko do Allegro.Jak to sie ma do checi sprzedazy i do miejsca sprzedazy? To co proponujesz to juz jest martwe i nierealne na starcie,pozbawione jakiejkolwiek konsekwencji.

Tworzysz martwy niesprecyzowany przepis ktory bedzie interpretowany szeroko pojetym ozsadkiem" i nagradzany banami....normalnie poezja" ale absurdu.

Staralem sie to wytlumaczyc i Tobie i m.in Kopijnikowi ale albo nie rozumiecie ( w co nie wierze) albo celowo udajecie ze nie wiecie wiedzac doskonale.

Kolejna kwestia:
Ja nikogo nie szantazuje swoim odejsciem z tego forum czy powrotem uwazam ze nie jestem na tyle wazna postacia aby miec jakis duzy wplyw na cokolwiek tutaj -jesli odebrales to w ten sposob to jestesmy baaardzo daleko od siebie.
Jedynie co mna kieruje do podjecia takiej decyzji to fakt iz ogolnie nie akceptuje takiego traktowania mojej osoby-ani tutaj ani nigdzie indziej.

Ja regulamin i zasady traktuje serio dlatego ten temat jest czy tez byl dla mnie wazny ,inaczej zajalbym sie tym co lubie najbardziej czyli identyfikacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopi, czy mógłbyś na chwilę oderwać się od szerzenia misji naukowej i badania zależności między opisem przedmiotu na Allegro a jego ceną? Jesteśmy tu i teraz, w obliczu art. 6 regulaminu i czy mógłbyś mi wyjaśnić, co oznacza identyfikacja pod kątem odsprzedaży" w kontekście pytań, które zadałem wcześniej w tym wątku i zlinkowanym wcześniej?
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne pytanie jakie znalazłem...
kto z was ubiegal sie odkupić odemnie go na priv?
odpowiadam - nie wiem...

zgłoszony problem - znalazł odzwierciedlenie w w regułach ustalanych przez właściciela serwisu - którego wszyscy jesteśmy gośćmi...
----------------------
od daty wprowadzenia tego ustalenia - prośba ID na potrzeby sprzedaży musi zawierać odpowiednią informację...

wszystko jest - wyżej napisane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie