Skocz do zawartości
  • 0

identyfikacja dla Allegro.


kicereb

Pytanie

No właśnie mam pytanie w związku z tym.Wiele przedmiotów tu identyfikowanych trafia potem na Allegro.Niektórzy są tak dobrzy że wklejają nawet fotki z forum Odkrywcy zamieszczone przez Użytkowników podczas identyfikacji.Co o tym sądzicie?Czy nie prościej by było gdyby taki identyfikujący zaznaczył że identyfikuje z przeznaczeniem na aukcję?A może obawa ze wtedy nikt nie pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

...Ja wyrazam swoja opinie to chyba jest jasne dla wszystkich...
tak i przekraczasz formy zachowań
a formy zachowań również są tematem tego wątku...

i między innymi - Takie formy - są zbędne na tym forum...
_______________________________________________________

Kaziu daje do id bagnet:co to za bagnet?
Kopijnik pisze:dam ci id pod warunkiem ze w terminie do 7 dni fant sie nie pojawi na allegro
Kaziu odpisze:zgoda" albo ie jestem zainteresowany" i gra muzyka.
Wtedy wszystko jasne moim zdaniem.
Pewne kwestie moze warto zalatwic lokalnie oddolnie a nie zaraz gory przenosic

cui bono?
kto na tym (identyfikacji) korzysta?
czyli - nos i tabakiera
czyli, ten który wystudiował wiedzę, czy ten który chce z niej skorzystać?
a może forma winna być taka: Przepraszam, gdyby przypadkiem Pan nie sprzedawał - to ja mógłbym Panu powiedzieć co Pan znalazł, bo jeżeli Pańskie zainteresowanie przedmiotem kończy się wraz z zainkasowaniem przekazu - to nie."?

No cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, moim skromnym zdaniem dyskusja jest bez sensu. Jeśli przedmiot w ostateczności trafi w dobre ręce, czy to do kolekcjonera czy miłośnika, to nie widzę problemu w pomocy identyfikacji, a wręcz przeciwnie. Ciekawe ile potencjalnie fajnych fantów trafia na złom, bo albo wala się po szufladach zamiast szczerze cieszyć choćby pojedynczego nabywcę?

Vorax ma rację i chwała mu za to że służy swoja wiedzą i pomocą. Zresztą nie tylko on. Głupio jest tracić na tym szczególnym forum ludzi którzy mają pasję i potrafią się nią dzielić z innymi. Co z tego, że za pośrednictwem forum, może dzięki temu ktoś z nowego pokolenia wychowa się na nim i zmieni kiedyś wreszcie to chore prawo. Robicie problemy z głupoty na Allegro, a niech sprzedaje się za ile chce - dopóki ktoś chce za to płacić!

Vorax, wróć ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyfus mam!... a moze pobieranie kasy? za kazde ID 1 zl dla Odkrywcy - o to biega?"

nie o to biega :)

może to zboczenie, ale ja naprawdę mam ogromną frajdę jeżeli komuś pomogę w ID - sam też dzięki temu staję się o coś bogatszy....chyba.
A już jest super jak ktoś po prostu napisze : dziękuję" - co najczęściej ma miejsce.

To czy ktoś sprzedaje czy nie, czy od razu czy za 2 lata, jak go np. dopadną kłopoty finansowe - to TYLKO i wyłącznie sprawa danej osoby.

Nie odmawiam ID komuś, kto chce daną rzecz sprzedać - ale tak jak wcześniej napisałem : chce o tym wiedzieć.

po co ? właśnie po to, aby uniknąć wielu nieporozumień później, jak dany przedmiot będzie wisiał na serwisie aukcyjnym.

Co komu szkodzi, jak napisze, że chce sprzedać ? nic.... albo ktoś pomoże, albo się wypnie....

a myślisz, że jak coś w ID lub na NO się fajnego pokaże, to poczta pantoflowa, mailowa nie działa ? może tak być (i pewnie jest) że przedmiot nawet nie trafi na serwis.....

Vorax - ty jesteś specem od zegarków, tak ?
Jeżeli przylukasz na ODK fajny zegarek, nie smarujesz maila do Użytkownika z propozycją kupna ? może tak, może nie - to tylko i wyłącznie wasza sprawa.

... ja chcę wiedzieć i nie odmawiam pomocy ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopijnik napisal:
chce mieć jedynie możliwość ID przedmiotów
"w innych celach niż sprzedaż...
a tym którym to nie przeszkadza - jaki cel jest ID - ten napis również - nie przeszkodzi..."

Wybacz kopijnik ale chyba nie czytales co pisalem wyzej .

Napisze raz jeszcze:Wyegzekwowanie tego ze Twoj opis predzej czy pozniej nie bedzie wykorzystanynp do sprzedazy (np za miesiac,rok dwa) jest NIEMOZLIWE.
Wiara ze bedzie to egzekwowane i przestrzegane jest naiwnoscia gdyz nie ma takiej fizycznej mozliwosci.

W zwiazku z tym aby konsekwentnie i w 100% otrzymac rzetelna informacje czy dany produkt zostanie sprzedany czy tez nie i czy bedzie zwiazane z nim podniesienie jego wartosc poprzez id na forum nalezaloby skonstulowac jakis z 200 stronicowy formularz z dziesiatkami pytan ak,nie" oraz a co zrobie jesli" i to jeszcze potwierdzony notarialnie

Kopijnik rozumiesz o co mi chodzi?

Takze ja ktory nie sprzedaje fantow i nie zamierzam tego robic nie moge zagwarantowac ze tak sie nie stanie.
Co mam wtedy pisac ze prosze o id fanta ktory moze kiedys wystawie na allegro...nie rozsmieszajcie mnie...

Pytanie kolejne dlaczego uparliscie sie tak na Allegro?
A co z ebayem,swistakiem,sklepami internetowymi,gieldami staroci itd?Jak szalec to szalec i to konsekwentnie a nie tak wybiorczo.

Kopijnik jakosc fantow wystawianych tutaj napewno sie nie poprawi jak wprowadzi sie kolejny zamordyzm allegrowy ,bedzie podwojnie smieszno straszno"



Tyfus:Zastanow sie co piszesz...osoby ktore nie potrafia korzystac z wyszukiwarki to czesto dzieci ktore zaczynaja przygode.
Warto aby zalapaly bakcyla nawet w ten sposob ze pierwsze fanty opchna za pare groszy.
Nie widzisz ile osob ma problem nawet z daniem fanta do id.
Chcesz to wszystko jeszcze bardziej zaostrzyc i zagmatwac? Wielu nawet normalnych poczatkujacych uzytkownikow widzac taki zamordyzm da sobie spokoj a konkurencja skorzysta.

Handlarze wyzeracze i tak robia id fantow bez pomocy forum Odkrywcy.
O opylaniu fantow i korzysciach " z tym zwiazanym pisalem wyzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac: jesli mam np dostac kiedys kartona za to ze za rok czy dwa lub 10 cos wystawie na allegro to wybaczcie ale mi sie odechciewa.
Odechciewa mi sie podwojnie jesli mam tlumaczyc sie co bede robil z fantem w przyszlosci.
Jesli cos takiego wejdzie to wybaczcie ale ja dam sobie spokoj z dzialanoscia na tym forum.

Pozdrawiam Vorax.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto mi się nerw narusza ale tym razem lekko się udało.

Vorax - Nie obraź się albo obraź ale jak żywo przypomina to występy naszych polityków. Żaden racjonalny argument nie jest w stanie Cię przekonać, już wydałeś wyrok od samego początku wątku, teraz próbujesz nas szantażować że odejdziesz bo inaczej tego nie da się nazwać jak szantażem.

Jeżeli rościsz sobie prawo decydowania o uczestniczeniu w życiu tego forum lub nie uczestniczeniu to daj tak samo innym prawo do informacji w jaki sposób ktoś wykorzystuje ich wiedzę.

Jak dla mnie to forum zeszlo w tym momencie na psy i tyle." -

wytłumacz mi racjonalnie użycie takiego zwrotu. Rząd jest do dupy bo mnie nie słucha, sąsiad jest burak bo nie powiedział mi raz dzień dobry - chcesz zejść do tego poziomu? To forum to też kawałek mojego życia więc to uszanuj i nie używaj takiej retoryki. Albo zdefiniuj poziom psa i co powoduje że wszyscy którzy tworzymy to forum zeszliśmy na tego biednego psa.



Powtórzę - oznaczenie postu ma na celu uszanowanie pracy i wiedzy tych użytkowników którzy nie życzą sobie aby ich wykorzystywać na Allegro. To proste i nie niesie za sobą żadnych ukrytych działań.

Podajesz kombinacje szachowe zachowań ludzkich, a co jak sprzedam to za 3 dni a za 5 dni a za rok a co a jak.

Jak napisałem przede wszystkim rozsądek, nikt nie jest tutaj idiotą i potrafi rozpoznać czy ktoś coś robi celowo czy nie, dlatego różnimy się od małp bo potrafimy myśleć i rozpoznać kiedy ktoś nam wciska kit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorax - to nie chodzi o to czy było źle do tej pory czy nie. Ale tak samo jak Ty masz gdzieś czy dane id jest na cele sprzedaży czy nie to tak samo inni mogą się już interesować.

Twoja wypowiedź o tym że będziesz identyfikował każdy przedmiot wbrew pozorom pomaga nam pokazać ludziom że nie mają się czego bać ukrywając fakt sprzedaży.

To ma być po prostu znak dla tych co nie chcą być rani" cichaczem a potem ich wypowiedzi znajdują się na alledrogo czy gdziekolwiek. Allegro akurat tu było przykładem w dyskusji.

Jeżeli wprowadzimy proste oznaczenie takiego wątku to będą zadowoleni i osoby wystawiające bo będą pewne że nie naruszają nikogo praw, będą zadowolone osoby które nie chcą identyfikować na cele sprzedaży a uwierz mi mam takich emaili sporo ze skargami że pomogli a potem ich opis pojawił się na np. allegro i że mam coś z tym zrobić. I co mam zrobić? Ukarać? Przecież to nie moja sprawa co ktoś robi ze swoją własnościa. Więc o wiele lepsze jest oznaczenie takiego wątku i zadowolenie wszystkich stron tego problemu.

Mówicie o zamordyźmie :) Przez wiele lat schemat jest taki sam że jak nie ma stanowczych posunięc to jest fala krytyki że jesteśmy mientcy i że ludzie odchodzą bo jest bałagan, jak wprowadzamy jasne zasady niekoniecznie głaszcząc po głowach tez rozlega się krzyk na temat wolności słowa :) Tak było zawsze i tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się zdziwisz co napisałeś...
- jak ktoś chce zarabiać na wiedzy niech sobie zrobi nową stronę..."
biorąc ID - i używając w sprzedaży - zarabiasz na wiedzy - cudzej...

nikt nie chce zarabiać na ID"
chce mieć jedynie możliwość ID przedmiotów
w innych celach niż sprzedaż"...
a tym którym to nie przeszkadza - jaki cel jest ID - ten napis również - nie przeszkodzi...


co mogłoby być zrealizowane - przez wpis:
identyfikacja na potrzeby aukcji" obok przedmiotu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas dyskusji kreatywnej - już był...

teraz dyskusja post factum - czytaj rozpraszająca

-------------------------------------------------
jeżeli:
Odkrywca i przykładowe Allegro
mają swoje cele i je realizują

cele te są różne

Formami realizacji celów są formy działalności
Odkrywca
Gazeta
Forum
w tym działy ID

Allegro
system aukcji
Cafe Allegro
w tym działy tematyczne

____________________________________
różne cele
analogiczny proces
Chociaż ID występuje w obu przypadkach - nie daje to podstaw do akceptacji zachowań nagminnie kolidujących z postawionymi celami Gospodarza


do zabiegów identyfikacyjnych w celu" powołane jest gremium zgromadzone przy Cafe ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopijnik napisal:
..Ja wyrazam swoja opinie to chyba jest jasne dla wszystkich...
tak i przekraczasz formy zachowań
a formy zachowań również są tematem tego wątku...

i między innymi - Takie formy - są zbędne na tym forum...


Kopijnik to czy przekraczam pewne formy czy nie to oceniaja moderatorzy tego forum i jesli faktycznie tak jest wowczas wyciagaja konsekwencje.

Jesli uwazasz ze przekraczam to masz do tego prawo to Twoja subiektywna opinia

Forma tego forum oczywiscie zachowujac podstawowe zasady SV powinna byc dopasowana do ogolu a nie do jednostek.


Kopijnik napisal:

a może forma winna być taka: Przepraszam, gdyby przypadkiem Pan nie sprzedawał - to ja mógłbym Panu powiedzieć co Pan znalazł, bo jeżeli Pańskie zainteresowanie przedmiotem kończy się wraz z zainkasowaniem przekazu - to nie."?


To juz kwestia tego kto wystawia przedmiot do id mozliwe ze moze byc i taka forma ale to juz watek poboczny.

Sam decydujesz w jakiej formie piszesz jednak z tego co wiem forma Pan Pani" w wielu przypadkach nie jest przyjeta na tym forum.
Pytanie czy gora ma przyjsc do Machometa czy Machomet do gory

Off topic:Kopijnik Twoja wiedze i Twoja osobe oceniam bardzo wysoko natomiast tak jak napisales powyzej w kwestii poruszanej w tym watku raczej sie nie zgadzamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie blad w mojej wypowiedzi
zamiast:

Moim zdaniem efektow uczonych i problemow bedzie masa to wrecz cos takiego jakbys dzume leczyl cholera ."

Mialo byc:

Moim zdaniem efektow UBOCZNYCH i problemow bedzie masa to wrecz cos takiego jakbys dzume leczyl cholera ."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyfus powoli i po kolei...

Tyfus napisal:
Nie odmawiam ID komuś, kto chce daną rzecz sprzedać - ale tak jak wcześniej napisałem : chce o tym wiedzieć."


Jak chcesz wiedziec czy ktos bedzie chcial sprzedac dany fant czy nie?? Poza tym rozumiem ze zakaz sprzedazy ma dotyczyc tylko Allegro?
W inny sposob juz moze sprzedawac czy tez nie ?:D
Jak chcesz wyegzekwowac prawde-zatrudnicie ze 2 gestapo do czesania allegro i z lupka bedziecie porownywac zdjecia i weryfikowac zeznania?


Dana osoba sama czesto nie wie co zrobi z fantem za dzien dwa miesiac czy rok a Wy chcecie aby skladala jakies deklaracje??.To ma byc jasnowidz czy jak?
Dzisiaj moze nie chciec a za tydzien czy rok z tysiecy roznych powodow bedzie chciala i co wtedy??
Wprowadzicie wczesniej 200 stronicowe formularze-ankiety do wypelnienia z pytaniami :a co Pan zrobi jesli"??.
a na ich podstawie dopiero laskawie albo zrobisz id albo nie?

Kurcze...pisze to samo juz 3 raz a nadal nie mozecie zalapac o co mi chodzi

Tyfus napisal:
Jeżeli przylukasz na ODK fajny zegarek, nie smarujesz maila do Użytkownika z propozycją kupna ? może tak, może nie - to tylko i wyłącznie wasza sprawa."
Zadales mi pytanie chociaz w drugiej czesci na nie odpowiedziales-domyslam sie ze jednak oczekujesz odpowiedzi.
Odpowiadam:
Nie nie smaruje meili z propozycja kupna-siedze tutaj czysto Caritas no tak mam-dziwne co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kopijnika martwisz sie napisaleś,czy ja chcialem sprzedać coś od razu czy zapytałem co to jest bo obstawiałem na medal jakis,macie fajny temat tylko ja mam pytanko ciekawe kto z was ubiegal sie odkupić odemnie go na priv???????lanie wody apropo jacy wielcy co niektórzy historycy znawcy itp....znałem takiego też a teraz dowiaduję sie że groby carskie rozkradal szukając odznak więc co niektórych proszę o zamknięcie ryjka na tym forum i udawania jakija oh i ah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze była szuja co szpilke od moska sprzedawała jako bagnet napoleoński mając w innych swoich aukcjach identycznego mośka z dobrym opisem,że mosiek:)

Mietek,
za jednym wyjatkiem (nie ma to zwiazku z postem podanym wyzej). Czyli jesli pojawia sie ktos na forum, zupelnie nowy, nie ma o niczym pojecia, a wlasciwie to nie ma zamiaru go miec, a zjawia sie jedynie aby dowiedziec sie co ma i za ile moze sprzedac."

Masz sporo racji.mogę się zgodzić,także mnie to często irytuje,ale czemu mimo wszystko nie pomóc,zidentyfikować,podać tę cholerną cenę ze świadomością że idzie na allegro, nie róbmy z siebie grupy zamkniętej,co to krzywo patrzy na tych co bez piszczałki lataja,
Mimo wszystko napiszmy,zidentyfikujmy,wystawmy sami sobie świadectwo że nie tylkoamatorski poszukiwacz niewypałów"ale też skarbnica wiedzy,i pomocni ludzie.
To też ma wpływ na zmianę stereotypu ozrywkowego" gościa co to niwybuchy kopie...

zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikacja - Arturze nie jest darowizną...
Dokonanie identyfikacji - odpłatnie jest usługą
Nieodpłatnie - czym?

Jeżeli to zdanie jest fałszywe - to po co osoby zwracają się po identyfikację?
obiekt X < obiekt X + Identyfikacja

I teraz w zależności od celu UŻYCIA, słownictwa, wrażliwości - można to odczytywać w kategoriach:
lepszy, gorszy",cenniejszy/mniej cenny", droższy/tańszy", itp...

Nie licz na długą polemikę...

Etyka a ekspolracja
tomasz-bordzan (4 / 0)
2007-02-17 12:54:00
Witam!
Może i ja dodam coś do tego. Bardzo się cieszę, że taki temat został poruszony i toczy się budująca dysakusja, która dotyka naszego sumienia oraz rozumienia podstaw naszego działania. Różni są poszukiwacze, tak samo jak różni są ludzie, ale to do elity należy ukierunkowanie tego ruchu aby poszedł" w odpowiednim kierunku przez pokazanie jak należy" i jak nie należy". Do dziś znam takich, którzy krzyczeli ja mam prawo", ale słowem nie odezwali się, że mam również i obowiązek". Jeśli to co robimy będziemy pojmować jako służbę w imię wyższych celów jakimi są np. poznawanie historii, nawiązywanie więzi międzypokoleniowej itp., to według mnie to jest właściwa droga po której kroczy poszukiwacz ze swoją odkrywką. Ale jeśli traktuje ją jako kosiarę do pieniędzy nie licząć się z istniejącym w tej materii prawem lub też nie rozumie, że otrzymane za darmo znalezisko zobowiązuje go do jakiejś formy rewanżu i podziękowania, to niczym nie różni się od kłusownika" (sory za określenie). Proszę powiedzieć, czy na roszczeniowej życiowej postawie można długo pojechać. Obawiam się, że nie. Wiem, że zaraz oburzą się Ci co faktycznie dorabiają na chleb - znam takich. Ale z drugiej strony wciąż zapominamy o kontekście historycznym, który istnieje wespół ze znaleziskiem i tylko fachowiec potrafi pozyskać jedno i drugie, a inni tego nie zrobią (bo np. brak im odpowiedniej wiedzy) i czasami całe wydarzenia mogą bezpowrotnie ginąć. Czy mamy mieć do nich pretensje i nazywać ich kłusownikami"? (jeszcze raz przepraszam). A może część winy leży i po naszej stronie, że za mało uświadamiamy, piszemy, drążymy, itp, choć ODKRYWCA robi to od lat. Uważam, że temat jest wielce złożony i długo dystansowy", to praca u podstaw. Dotyka on tak strony prawnej jak i moralnej. Inaczej też wygląda z różnych pozycji patrzenia. Związany jest z pozycją finanasową polskiego społeczeństwa oraz jest jeszcze bardzo świeży, nie wyklarowany po peerelowskim okresie. Jest to jakby faza odreagowania na tamten czas i dużo jeszcze musi upłynąć wód w naszych polskich rzekach, abyśmy doszli do zachodnich rozwiązań. Na zakończenie pragnę jeszcze odesłać zainteresowanych do działu Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ...", gdzie zamieściłem również pewne myśli na ten temat. Ciekawi mnie ile to luf armatnich zostanie wytoczonych przeciwko mnie, a ilu też żołnierzy stanie po mojej stronie. Co o tym myślicie kochani. Pozdrawiam egogapa".

zmiany zachowań wymagają zaznaczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak was czytam i czytam i już się pogubiłem
nic tylko w koło Macieju. racje mają każda ze stron.
czy nie było by prościej rozgraniczyć pewne rzeczy
skoro wiadomym jest wszem i wobec że pewne id fantów są wykorzystywane w pewnym portalu przez sprzedających. czy nie najprościej stworzyć oddzielny wątek - tak jak padły propozycje / na all . żeby był wilk i owca cała / wątek odpłatny /
do czego zmierzam
przypuśćmy że w ręce wpadł mi rarytasik i chciałby uzyskać o nim rzetelnych informacji / wiadomo że z racji rzadkości danego przedmiotu miał bym ewentualny profit ze sprzedaży tegoż fanta . dzięki id i świadomości co sprzedaję cena by pewnie wzrosła - skoro ktoś mi pomógł uzyskać większy zarobek dlaczego mam z min się nie podzielić ?
przyjmijmy inną sytuację
w ręce wpadł mi rarytasik - z racji że jest to bardzo rzadki egzemplarz , nikt mi nie chce udzielić informacji o przedmiocie lub udziela mi informacji typu podróba , nic nie watry etc. z nadzieją że odkupi go ode mnie będącego w niewiedzy za bezcen.
tak naprawdę liczą się intencje i szacunek do siebie samego
reasumując
proponował bym zrobić oddzielny wątek odpłatny i po zawodach / chcesz id - skoro chcesz przedmiot sprzedać drożej lub rzetelnej opisany - no to płać za wiedzę /
chcesz id dla siebie zamieszczaj w innym wątku
i tu pojawia się temat honoru / sić jak to wyniośle zabrzmiało / - ja za rzetelną identyfikację i podziękuję i zapłacę
pozdro
an
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Forma tego forum oczywiscie zachowujac podstawowe zasady SV powinna byc dopasowana do ogolu a nie do jednostek...
niestety SV nie zachowany...
I nie do ogółu, tylko zawsze do norm... a nie do praktyk
ale to inna kwestia
a medal i tak byś nosił z dumą...
________________________________________

Jasne że mamy zdania odrębne - inaczej wątek by szybko wygasł" :)

Dyskutujemy argumenty...
przynajmniej staramy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturborat moim zdaniem daj sobie spokoj z polemika,w momencie powstania tego watku wynik byl juz jasny i oczywisty jak to sie skonczy.
Watek powstal pro forma i tak naprawde nie sluzy juz jako dyskusja.
Wiadomo ze stoi za tym Kopijnik i mysle ze wezmie na siebie odpowiedzialnosc za powstale zmiany i konsekwencje z nimi zwiazane.
Reasumujac pic na wode i fotomontaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że darowizna -jaką jest obecna forma IDENTYFIKACJI - przedmiotu - staje się integralną częścią owego przedmiotu...
- jako potencjalny Darczyńca - uważam, że mam prawo - wiedzieć JAK ZOSTANIE SPOŻYTKOWANA moja darowizna...

- wiedzieć PRZED dokonaniem - darowizny..."

czyli jak na ulicy ktos zapyta Cię o godzine,też będziesz wrzeszczał że ma np dać ci za to złotówkę na bułke?

popieram trapera i pkt 5
Niech założą wątek Id/wycena.
i bez znaczenia czy wycena na allegro czy dla satysfakcji.
A lament że forum dla pasjonatów" darujmy sobie,
zgadza się,dla pasjonatów,ale pomagajmy,niech laik będzie wiedział że może napisać i uzyska kompetentna informacje,a nie że po poście a forum nie wyceniamy" pomyśli że banda autochtonów i debili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie