Skocz do zawartości

Dla czego sprzedałem Rutusa PROximę?


P_iter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przepraszam za offtopic.
Kol. Eastlegion
Czy ja napisałem że Proxima ma stalowe rurki ??

Mój błąd bo nie zawarłem informacji o rurkach cienkościennych (które miałem na myśli - z tego możesz się śmiać bo nikt jasnowidzem nie jest) wykonanych z aluminium grupy 6060(stopy z domieszkami pierwiastków zwiększającymi wytrzymałość jak Mg i Si - tzw. stopy twarde). Reszta odnośnie sztycy dotyczyła producentów zagranicznych.
Czekamy na więcej opinii a mniej komentarzy nie związanych z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy?
Czyli ten wątek założyła jakaś sekta Proksimożerców!
Kol damiani, skąd u diabła mam wiedzieć co masz na myśli? Odnoszę się jedynie do Twoich wypowiedzi, które - sam przyznasz - mają na celu zdyskredytowanie ww detektora.
Kto wie, może to takie przygotowanie artyleryjskie przed pojawieniem się na rynku nowego mega - hiper - ultra wykrywacza.
Tymczasem wątek zmierza w jedyne i właściwe miejsce.
Post Scriptum: pojawiły się trójkątne cewki do Proximy wykonane z z samej naklejki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy
Uroczyście oświadczam że nie moja ciekawska postawa odnośnie częstego pojawiania się Proximy na rynku wtórnym nie miała na celu w żaden sposób zdyskredytowania ani naszego polskiego producenta ani jego produktu !
Przepraszam jeżeli nie dość wyraźnie to podkreśliłem wcześnie.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła najwidoczniej ....
To by było na tyle i już będę milczał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i czytające Panie), coście się tak zagotowali? Jeden z niewielu który starał się napisać coś na TEMAT został zmieszany z błotem. Że, co? Bo mu się jakość naklejki nie podobała? No i co z tego. Ilu jako przyczynę nie kupowania ACE podaje jego żółty kolor? Jest powód? Jest. Nie wolno? - Wolno. Powód jak każdy inny. Co jest istotne dla czytającego wątek? Uwagi o stalowych/aluminiowych rurkach czy sposobach prania kota?
No i czym się różni wątek: Dlaczego (ukłony BRAT_MIH)sprzedałem, od wychwalania w innym wątku jakiegokolwiek innego wykrywacza?
Sam chce sobie kupić PROximę i ciekawi mnie, dlaczego ktoś ją sprzedaje. Jeśli ją sprzedaje, to znaczy, że był jej użytkownikiem i ma coś do powiedzenia w temacie. W przeciwieństwie do wielu zabierających głos. Zrobiliście totalny syf z tego wątku. Kto teraz coś napiszę a temat"? Samobójca? Masochista? Dzięki serdeczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ją sprzedaje, to znaczy, że był jej użytkownikiem i ma coś do powiedzenia w temacie." To aż trzeba zakładać taki infantylny wątek? Opinie użytkowników Proximy przewalają się w wielkiej ilości po tym forum. Naprawdę, wystarczy poszperać i wszystko będziesz wiedział. Jakoś nikt nigdy nie zakładał wątku pt: Dlaczego sprzedałem: Garrett'a ACE 150/250, HS-3 Smętka, Salamandry etc...", żeby się czegoś dowiedzieć o danym wykrywaczu.
Nikt się nie pieni, ale wątek ten z założenia miał pejoratywny wydźwięk względem Proximy...
Chyba, że my, użytkownicy ww detektora mamy już kompleks Proximy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Eastlegion, źle odbierasz moją i damiani intencję. (Wychodzi na to, że nie Ty jeden.) Nie chodzi tu o zdyskredytowanie PROximy czy też firmy Rutus a pokazanie, czym kierowały się osoby sprzedające to urządzenie. Przeczytałem wszystkie wątki, pokazane przez wyszukiwarkę, gdzie w temacie było słowo PROxima i to w większości był zmarnowany czas. Większość, to OT. Miałem nadzieję na zgrupowanie wad tej wykrywki w jednym temacie a tu; Biją naszych!" Prawdą jest, że kiepskiej jakości naklejka, wywracający się wykrywacz, nie jest tym, czym mógłbym zniechęcić się do Rutusa. Natomiast informację o trzeszczącej sztycy, kiepskiej jakości gąbce powtarza się w kilku wypowiedziach o PROximie. Oczywiście z takimi usterkami" jestem w stanie poradzić sobie w 15 minut, ale jest to wada, która powinna być skorygowana już na etapie produkcji. To, że wykrywacza trzeba się uczyć, też dla mnie nie jest wadą. Dobrze jednak, że ktoś o tej konieczności napisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej kompleks :)
Pomijając sprawiedliwość lub nie bo nie ma podobnych wątków o innych wykrywaczach to bardzo chętnie się dowiem co ludziom w Rutusach nie pasi. Sam się zastanawiam więc to bardzo cenne opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego sprzedałem proxime?" Po pierwsze:
- Praca statyczna w tym wykrywaczu to jakieś nie porozumienie.Nie działa na niej dyskryminacja więc w poszukiwaniu militariów jest raczej bezużyteczna.
-Przy pracy na dyskryminacji derastycznie spada zasięg, a podczas szukania przedmiotów drobnych tzn. monet zasięg praktycznie wcale nie różni się od standardowego ace 250, gdzie i tak mamy wyraźniejsze sygnały na drobnice niż w Proximie.


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Thomson., opowiadasz straszne facecje...Po pierwsze Rutus bije na głowę amerykańską plażówkę ACE 250. Po drugie miast dyskryminacji w statyku masz rozpiętość fazy. mam dziwne wrażenie, ze nie tylko nie sprzedałeś Proximy, ale nawet jej w dłoni nie miałeś.
Over.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no koniec świata - przychodzi mi stanąć w obronie Proximy.
Różne rzeczy można pisać o Proximie, ale, litości, niech nikt nie pisze ze kanarek i Proxima nie różnią się zasięgiem na drobne kolorowe przedmioty...
A te wyraźniejsze sygnały", to już przypomina żart całkowitego dyletanta. Po prostu dla niektórych kanarek to szczyt tego co mogą ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest wielka pomiędzy PROximą a Ace250... Wiem bo mam te 2 modele... Co do dyskryminacji to działa na statyku tylko dźwięku nie wycina... A zasadnicza różnica jest wtedy gdy z kanarkiem wejdziemy na zaśmiecony teren! Wytnij tam małe rzeczy??? PROxima może a kanarek" nie... Pozdrawiam
P.S. Pytanie: Skoro wszyscy sprzedają bo jest e" to czemu inni kupują?
P.S. Ja nie narzekam. Pozdrawiam t_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wątek, trzyma w ciągłym napięciu, można też trochę się pośmiać, przy okazji prześledzić kto z kim trzyma i w jakiej gra drużynie:)

No i tak kto nie gra w drużynie Rutusa" to:
-cherlawy słabeusz
-nieuk
-tępak co nie umie czytać instrukcji
-straszne bezguście, nie podobają mu się bąble na naklejce
- w ogóle jakiś dziwak bo nie lubi jak mu coś się przewraca
-prawdopodobnie pierze kota w pralce:):)...i wykręca

Teraz poważnie, każdy wie że sprzęt może jednemu pasować a drugiemu nie. Przez jedną pomyłkę o stelażu z metalu" zrobiliście z wątku śmietnik. A co najbardziej mi się nie podoba podzieliście użytkowników na równych i równiejszych.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie