Skocz do zawartości

Poszukiwania Sztandaru- po spotkaniu :)


pawel888

Rekomendowane odpowiedzi

Hebda, nie rob sobie jaj bo tu ani o naboj ani o zaden skarb nie chodzi. Tu chodzi o to ze najpierw robiono cyrk z uzasadnianiem nam jaki to jest ten konserwator krysztalowy fachowiec i dla czego my nie mozemy otworzyc tych resztek skrzynki a jaki byl wynik ?

Konserwator olewal nas wiele miesiecy a na koniec orzekl nic tam nie bylo , ja to odebralem jako odpie.rdol sie"

Zamiast opisu czynnosci jakie zostaly przeprowadzone, cos jak opis z sekcji, po prostu poslano nas na drzewo. Teraz juz wiem, ze jak bym tam cokolwiek znalazl to nalezalo to rozgrzebac na miejscu i sprawdzic co to jest nie liczac sie z zadna fachowoscia" ekspertow. Dla mnie rownie dobrze konserwator, dzieki wysokiej nie fachowosci, mogl zaniedbac wszelkich czynnosci bo mu sie nie chcialo jak i okazac sie zlodziejem. Nie mamy zadnego dowodu na nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Spider co do tego akurat mamy pewność. Złota ani innego metalu tam nie było. Było to sprawdzane wykrywaczem i sygnał był jedynie z okuć skrzynki. Nie zmienia to faktu ,że mogły tam być np. jakieś ważne dokumenty. Jako ,że skrzynka została określona jako skrzynka z dwudziestolecia między wojennego(cywilna)" mogły być tam np. dokumenty banku częstochowskiego. Ciągle mam nadzieję ,że jednak się dowiemy co to było...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my także :)
Na przyszłość po prostu nauczka, że trzeba liczyć tylko na siebie bo jak to mówią Twoje szczęście innych j.... "
Najlpeiej jak pisal nemo przekazać komuś kto sporządzi raport jak z sekcji i mimo, iż nic nie będzie udostępni zainteresowanym info, a nie bedzie budził wyobraźni i złości z działania osób zajmujących sie znaleziskiem.
Także do lipca :) Po sztandar ! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
witam,

czy coś nowego wiadomo w sprawie tego przekrętu z pustą skrzynią? Gdzie dokumentacja fotograficzna? Czy otwieranie takich zawartości może odbywać sie w obecności tylko jednej osoby? Jeśli tak to pewnie zawartość skradziono i podano do publiki że była pusta. Sztandar to kawałek materiału - nie ma szans w takich warunkach sie zachować ale jego resztki jaknajbardziej, dlatego ciekawi mnie co lokalne stowarzyszenie robi dalej w tym kierunku aby wyjaśnić sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie