Skocz do zawartości

Poszukiwania Sztandaru- po spotkaniu :)


pawel888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Z całą pewnością mogę powiedzieć że był to wspaniały czas,i że że miałem zaszczyt poznać wspaniałych ludzi.Dziękuje wszystkim współuczestnikom i organizatorom no i sponsorom.Wieczorem wrzucę jeszcze kilka fotek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze i tak było chrapanie w piątek mono, a z soboty na niedzielę trafiło mi się w wersji stereo ;p gdyby nie to, że byłem padnięty bo tym lataniu z wykrywką i kopaniu to wyszedłbym i was podusił ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie link do filmików z telefonu na moim chomiku:
http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=331266325
na 3 filmikach są zarejestrowane kolejne etapy wydobycia .
Ostatni jest jak już dotarł Armand i sporządza dokumentacje aż do podjęcia znaleziska z ziemi na tylna półkę z multivana Jabu :) ( celach transportowych oczywiście)
Filmiki 3GP sa z dźwiękiem ale nie w każdej przegladarce chomik je prawidłowo odtwarza.
Najlepiej je ściągnąć na telefon i tak oglądać bo na całym ekranie komputera straszna pixeloza.
Jak ktoś ma konto i zdolności to zezwalam na umieszczenie plików na YouTube z zastrzeżeniem dodania że autorem filmiku jest resty ;)
W sumie jest to prawie godzina materiału(2:16 ,16:38 oraz 30: 24)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie dla kilku osób - udało się w końcu wrócić z przedłużonych poszukiwań sztandaru;) Mam wrażenie, że nadal słyszę jak brzęczy mi mój Smętek, ale to tylko omamy. Nie wiem ile przeszliśmy w ciągu tych kilku dni, ale warto było przyjechać!

Rozmowa z tym chłopem sprawiła, że na przyszły rok (w sumie to czemu nie w te wakacje?) można by zrobić akcję szukania miejsca rozbicia samolotu. Jedno jest pewne - do Lelowa na pewno chciałbym wrócić, bo to ciekawe tereny.

Pozdro,
Mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie