Skocz do zawartości

Poszukiwania Sztandaru- po spotkaniu :)


pawel888

Rekomendowane odpowiedzi

zgrałem filmiki na dysk z chomika,zdjęcia też:)

Chłopaki,super trafienie!!
kiedy będzie wiadomo co właściwie zawierał depozyt?
Szczerze żałuje że mnie nie było przy was:)
Znam podniecenie związane z trafieniem depozytu(wątek ibuła")
jeszcze raz wielki gratsy!!

Jest to kolejna cegiełka która będzie budować nasz wizerunek w świadomości gojów" jeśli chodzi o poszukiwania:)

Trzeba nagłaśniać!

I jest to przykład że warto organizować takie spotkania typu zlot-poszukiwania
Kurde,gdyby was nie było,tj było mniej osób,to byłyby małe szanse że akurat ktoś by przeleciał cewką w tamtym miejscu:)

Za rok ma nas być 200! teren obcykany,da się żyć i pić,jest gdzie polatać:)
Jeśli się okaże że jest to depozyt tych którzy tam walczyli,można wcisnąć wszystkich w tamten rejon.. i kto wie..

Kluch/Drag..załatwcie na kolejny rok pozwolenia a będzie nas więcej!

Paweł,co do panca pogadamy później:)
ja też mam ogródek:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mam parę fotek tylko jest mały problem- padł mi aparacik. Z kolegami którzy zostali dłużej wybraliśmy się wczoraj w inne miejsce a pogoda była gorzej niż zła... Byłem mokry od góry do dołu i chyba nie wytrzymał takiego traktowania. Muszę coś pokombinować z kartą i jakoś zrzucić te zdjęcia na dysk. Proszę o trochę cierpliwości gdyż na prawdę brakuje mi na to czasu.
Ps Kuba i Michał dajcie znać czy dotarliście cali do domów.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzię legal to mogę nawet na golasa,kamo będzie niepotrzebne:)
z tego filmiku: http://www.tvs.pl/informacje/27137/
wymiata tekst: mały gwózdek,pozostałość po czymś wielkim"
hehe:)
ale serio,we wrześniu można zrobić powtórkę:)
tylko mniej tego bimbru
zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda myślę ,że jest za wcześnie na ustalanie terminu kolejnego zlotu. Ochłońmy trochę a później będziemy myśleć co i kiedy.
Uważam ,że trzeba wszystko przemyśleć na spokojnie no i zaczekać na to co powie konserwator o tym depozycie. Poza tym zorganizowanie takiej imprezy to nie takie hop-siup jak by się mogło wydawać. Uzyskanie pozwolenia od konserwatora, nadleśnictwa, pozyskanie sponsorów wymaga czasu i zaangażowania wielu osób. Ja osobiście na tą chwilę uważam ,że nie damy rady wcześniej niż w przyszłe wakacje. Ważna jest też pora roku gdyż wielu z nas nocuje w namiotach, nie mówiąc o tych którzy zalegli pod chmurką:)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam,pod chmurką fajnie było:)
tylko ten deszcz nas obudził ale tyłka nie podnieślismy:)
hm,ale szykujcie na kolejny rok:)
niech już w sklepie wina odłożą dla nas,chociaż jabcoki to im młodsze tym lepsze:)
Nemo degustował w tych z górnej półki:)

A tak serio,warto jeszcze raz sie spotkać,większą ekipą
Ponowić poszukiwania.
Kiedy będzie wiadomo co było w skrzyni?
nemo cos pisał o liście,to prawda?czy troll?
zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?t=77586&postdays=0&postorder=asc&start=0

Mysle ze tu sie niebawem spotkamy :)

A co do listu to zapewne szczera prawda :) tylko trzeba poczekac na odczytanie tych papierow, mur beton tam bedzie o materiale na sukienke, bo niby skad by tam byl jakis material w takiej ladnej skrzyneczce.:)

Bo sztandar to wyglada tak ze jest plocienna plachta i do niej przez drzewce jest podlaczony jakis chorazy :) Tu zdecydowanie nie bylo chorazego. A na powaznie to sobie pozartowalem bo zbytek powagi szkodzi kazdemu przedsiewzieciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?t=77586
teraz trybi ?
Ja dalej wierze w ten list :)

Wysłany: Sob 17 Lip, 2010 17:20


--------------------------------------------------------------------------------

Witam, może uzupełnię informacje Ryśia. Zlot planujemy na końcówkę sierpnia, najprawdopodobniej będzie to 21 i 22. Nazwy miejscowości nie chcielibyśmy jeszcze zdradzać, powiem tylko, że znajduje się ona około 30 km od Konina. Opiekę nad zlotem ma sprawować Muzeum Regionalne w Koninie, chcę dodać iż impreza jest legalna, ze zgodą WKZ i archeo. Na początku sierpnia prześlemy na pv regulamin zlotu króry po pisemnym zaakceptowaniu upowaqżniał będzie uczetnika do wzięcia w nim udziału. Jeśli chodzi o nocleg to można będzie rozbić się namiotem u właściciela pola, cena około 10 złp od głowy lub skorzystać z pokoi u niego ale nie wiem jeszcze za ile
Miejscówka(oikoło 8 ha) ma być przygotowana "na szybę, przynajmniej tak obiecuje rolnik. Jest to typowo boratynkowe miejsce choć blaszki z XIV czy XV w. nie są tu wyjątkiem, jest sporo "zygmuntowskich sreberek o większych nominałach, często wychodzą nabijki i takie tam...:)Jesienią ub. roku padł nawet złoty ktążek... .
Zależy nam na tym aby Wasze zgłoszenia były szybko potwierdzane gdyż chcielibyśmy z jak największym prawdopodobieństwem określić liczbę potencjalnych uczestników, powiem tylko, że zainteresowanie jest bardzo duże a ogłoszenie o zlocie pojawiło się na kilku forach w kraju.
Pozdrawiam. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee,takie to same kolorki,szukanie na pałe,nie ma określonego czego dokładnie szukamy po prostu wyskoczenie na pole..
W Lelowie to przynajmniej każdy miał chrapkę na jedna rzecz:)
a tam to będzie co kto trafi"?
Chociaż integracja..
hm:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy większość osób już się rozjechała, podjechał na pole namiotowe Pan z polskiego radia żeby zrobić krótki reportaż z poszukiwań. Byłem ja, mój Tata i Wow. No i jeszcze Spider ale On nie wyrażał chęci do udzielenia wywiadu:)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie skontaktowalem sie z tym redaktorem z radia katowice i w tym tygodniu jade do niego do katowic po odbiur nagrania. kto bedzie zainteresowany to zrobie kopie. pozdro. nie mam dostepu do neta wiec zadko bede jak cos to dzwoncie na moj numer 0661 159 115 tylko napiszcie najpierw esemesa kto dzwoni bo nie odbieram zastrzezonych a n i nie znanych numerow. pozdro. a ha i z telewizja tez juz nawiazalem kontakt i bede sie starl o nagrania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drag47 ja nie lubie być w centrum uwagi bo sie stresuje i gadam bzdury (zreszta zawsze gadam ;p );p poza tym wykrywacz który słychać w tle to moja Proxima :D ona lubi blask fleszy, chociaż za bardzo jeszcze nie zasłużyła ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będzie zlot w okolicach Konina. Z Warszawy to nie jest wcale tak daleko. Osobiście jeżeli będzie jakiś transport to jestem ZA.

Tylko no właśnie czy jakiś będzie :)
W sumie bardzo ważnym nie jest czego się szuka, ważne jest spotkanie, wymiana doświadczeń i wtedy dopiero ewentualne znaleziska.

Gdyby ktoś dysponował jakimś środkiem transportu i chęcią przybycia do Konina to proszę pisać.
<pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hebda i pawel,ładnie wyszliście w tych śpiworkach,ale impreza była ok.już dawno nie zrobiłem tylu km. na piechotkę,zakwasy mam do tej pory,muszę przyznać że ładnie wyglądamy na tym polu :)),można by pomyśleć o jakimś wypadziku w niedalekiej przyszłości ew.jakaś integracja przy piwie własnej roboty:),( jak dojrzeje)
pozdro dla wszystkich lelowskich kopaczy! :)
dasz dół!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwasów nie mam, wcale się tak nie nałaziliśmy :)
Integracja jak najbardziej tak, trzeba pomyśleć nad tym Koninem na poważnie. Ale i jakieś wypady do nas w okolice też jak najbardziej tak. Zapraszam w ogóle na naszą stronę Wisły :)
<pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kol kluch 2 podchodzi do sprawy z pełnym profesjonalizmem i zapałem (w przeciwieństwie do wkz)Szkoda że wielu z nas obecnych ostatnio na szukaniu nie będzie mogło dojechać ,i spędzić miłych chwil w tak wspaniałym gronie ludzi . Powodzenia Jurku mam nadzieje że ten sztandar ujrzy w końcu światło dzienne i znajdzie się w odpowiednim miejscu . Poszukiwacz z namiotu przy bramie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie