Skocz do zawartości

Allegro Great Hits vol.23


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Slajmi ... jak małe dziecko ... Nie dość, że bezeceństwa, to jeszcze jakieś podejrzane infekcje. Profilaktycznie wymoderowałem link. Jak ktoś chce, to sobie sam odszuka i na własną odpowiedzialność.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 02:37 12-08-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małolata ojciec przywiózł mi identyczną z jarmarku w Gdańsku za 30 zł. Moja poszła za 150 z tym że była znaleziona" w starym domu. Dziś jak sobie pomyśle troche mi wstyd, ale wtedy cieszyłem się ze jest na melanż.


http://allegro.pl/item1186995576_gapa_z_niemieckiego_sztandaru.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM DO ZAOFEROWANIA RKM DIEKTIARIOW ZOSTAŁ WYKOPANY OPIASKOWANY POTEM BYŁ NA CZARNO OKSYDOWANY JAK ORYGINAŁ DOKUPIONY NOWY MAGAZYNEK KOLBA LEJEK ORAZ NOGI WSZYSTKO ORYGINALNE NIC DORABIANEGO POZBAWIONY CECH BOJOWYCH WSPANIALE SIĘ NADAJE DO INSCENIZACJI BITEW LUB DO ROSYJSKICH MOTOCYKLI NA KOSZ TYPU MW 750 MW 650 M 72 DNIEPR URAL ZA NIEDUŻĄ OPŁATĄ DORZUCĘ ORYGINALNE MOCOWANIE TEGO KARABINU DO ROSYJSKIEGO MOTOCYKLA MOCOWANIE JEST FABRYCZNIE NOWE WIĘCEJ INFO POD NR TEL 785 177 118 PRZED KLIKNIĘCIEM KUP TERAZ ZADZWOŃ I UPEWNIJ SIĘ ŻE PRZEDMIOT JEST JESZCZE DOSTĘPNY"

________________________________________________________
Ku pamięci dla potomnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie