brunogd Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Arsenal-broni-w-gdanskich-mieszkaniach-n35986.html zastanawiam się na tym jak Ci ludzie wpadli czy przez nadgorliwych sąsiadów czy też przez kolegów (czytaj. Komkurencję) kolejny sukces policji;) czy poszukiwaczy trzeba wrzucić do jednego wora z bandziorami , złodziejami dilerką itp hmmm znamy odpowiedz przykra sprawa jak dla mnie ,zamiast robić naloty na meliny , dziuple to lepiej dobrać sie do dupy tak naprawde bezbronnym , bez żadnych wyroków ( tym opisanym złomem niekompletnym to jedynie można było by zasypać wage na skupie złomu lub zrobić pożytek wystawiając go w muzem . szkoda słów . pozdro
bjar_1 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 I tak, że nie ewakuowali połowy osiedla z powodu tej amunicji ;)A nawiasem mówiąc - ładne zamki do 34-ek ;)
Czlowieksniegu Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Ja przeniosę do właściwego Działu, a kolego w międzyczasie Regulamin i listę Działów przejrzy :-)
stg1971 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 ciekawe posty ,widać że społeczeństwo już dojrzało do policyjnych wypocin nie słucha ,tego co śledczy wymyślą.a mają co powiedzieć co do ich wiedzy to będą musieli zasięgnąć wiadomośći z jakiegoś forum.pozdrawiam,stg.
fanatyk Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 ta jak każda inna władza o ambicjach totalitarnych po prostu się boi...
stg1971 Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 tu nie chodzi o to że ktoś się boi i czy nie,mamy 21 wiek ,w naszym kraju jest kilkadziesiąt tysięcy kolekcjonerów,i każdy jest przestępcą,w myśl chorej ustawy.nie zagłosuję na żadną opcję polityczną typu rządzącego.
nunki Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Chore ustawy,bo i chore państwo.A rządzących mamy takich jakich sobie wybraliśmy.
pawel.kot Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Narzekanie nic tu nie pomoże.Po prostu trzeba sie do tego dostosować i nie mieć problemów lub ryzykując zbierać takie rzeczy licząc się z tym , że mogą w każdej chwili wpaść do nas.Żyjemy w takim a nie innym kraju , rządzonym przez takich a nie innych ludzi.Ludzi o specyficznej mentalności.Czy nam sie to podoba czy też nie mósimy się z tym pogodzićPolicja to władza.I to oni rozdają karty.
woytas Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 racja!Po jakiego grzyba trzymac w domu reklamowke z zardzewiala amunicja?
vis1939 Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Właśnie przez taką bierną postawę zawsze będziemy kopani po tyłku na wszystkie sposoby.
pawel.kot Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Sam interesuję się trochę bronią strzelecką i amunicją ale w domu nie trzymam nawet łuski.A co można zrobić ?Ja bynajmniej nie mam żadnego pomysłu.Za długo żyję w tym kraju.Wszelkie zmiany w tym kierunku mogą być dokonane tylko z inicjatywy policji.Nie polityków , Sejmu czy czegoś innego.Jeżeli policja stwierdzi , że takie rzeczy w rękach ludzi im nie zagrażają ( bo całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Kolegi fanatyka ) to wtedy się coś zmieni.
stg1971 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 generalnie policja prowadzi sprawę, spostrzeżenia jej wpływają na przebieg sprawy.jak będą chcieli cię uwalić to żaden problem grunt to podstawy a z łuski można wyciągnąć nawet 8 lat.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.