Zwłoka Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Witam.Czy ktos by mogl pomoc w identyfikacji inicjałow i herbu
Kuba_70 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 To raczej gadget reklamowy z lat 80-tych. Pogrzebie w zdjeciach nastawnic kolejowych to pewnie znajde to logo.pozdrawiam
Zwłoka Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 oj sebson nie chodzi czy to PRL czy nie chodzi o to ze duzo jest osob ktore upieraja sie a nie potwierdzaja swoich tez zdjeciami.Skoro nie jedna osoba kupiła takie badziewie na bazarze w Krako to jaki problem jest dodac zdjecie.Specjalnie dla Ciebie sebson dodałem zdjecie,jeszcze troche tego złota" zostało w ziemi ;)Pozdro
Vorax Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Mam przedwojenny niemiecki nozyk do otwierania kopert,jutro wstawie zdjecia.Pozdrawiam Vorax
Vorax Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Zgodnie z obietnica wstawiam fotki mojego nozyka do otwierania kopert.Sygnatury D.R.G.M 1706 Dlugosc 14,7 cm.Pozdrawiam Vorax
Patryk7k5 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 taki szczerbiec" pmietam jak dziśmiał taki mój brat cioteczny w pieknym czerwonym pudeleczkuzdjec niestety nie mam bo i pewnie szczerbca juz nie ma ^^ja dzis kopnlem cos takiego i tez nie wiem co tohttp://odkrywca.pl/ostrze-12-cm-bez-rekojesci-prawdopodobnie-mosiadz-,655867.html#655867
Patryk7k5 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 tu masz podobny szczerbiechttp://www.hippoland.abc24.pl/default.asp?kat=31841&pro=186172
Zwłoka Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Witam.Czy ktos by mogl pomoc w identyfikacji inicjałow i herbu
Zwłoka Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 jak widac czterolistna koniczyna pod spodem orzeł prawde mowic nie widzialem jeszcze takiego.
Czlowieksniegu Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 A w tytule jak byk stoi:sztylet przypuszczlnie ze stopu brazu do otwierania kopert
Zwłoka Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 Podoba mi sie zdobienie tej rekojesci.Bardzo ładny nozyk.ja mam cos podobnego tylko raczka jest ze srebra,ale ktos sobie go przerobil na grzyby(skrocił ostrze).Zamieszczam fotki.Pozdro Vorax
Zwłoka Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 dzieki za poprawe traper6 ze to nie braz tylko cyna.30 lat to kawał czasu.Herb sie zgadza z Krakowskim,chłopaki twierdza ze mieli identyczne hmmm.Tylko skad sie wzial na Mazurach.Pozdro
Zwłoka Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 Widocznie nie wszyscy umieja czytac ze zrozumieniem ;)
Catadero Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 W temacie-moje sztylety" do otwierania kopertHolenderski
traper6 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Bez obrazy, ale ten nożyk nawet koło srebra nie leżał. Ze srebrem ma wspólny tylko kolor.
traper6 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 ZwłokaPamiętam jak mój znajomy ze 30 lat temu miał identyczny. A ten Twój nie jest wykonany ze stopu brązu (sic !), lecz z cyny.
Zwłoka Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 dodam ze niedaleko znalazłem tez pocisk i jak sie domyslam kapiszon do broni czarnoprochowej myle ze ten sztylet jest z tego samego okresu
Question
Zwłoka
Witam.Czy ktos by mogl pomoc w identyfikacji inicjałow i herbu
59 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.