Skocz do zawartości
  • 0

sztylet przypuszczlnie ze stopu brazu do otwierania kopert


Zwłoka

Pytanie

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłoka widzę że nie czytasz zbyt uważnie nie pisałem że w ziemi niema już ciekawych fantów tylko że nie wszystko złoto co się świeci ale Ty najwyrazniej nie rozumiesz tego przysłowia.Może to za sprawą upartości Twojego charakteru bo skoro kilka a nawet kilkanaście osób twierdzi że jest to badziew a Ty upierasz się przy swoim to zastanawiam się poco dajesz przedmioty do id skoro i tak wiesz lepiej.Co do fotek których tak zawzięcie się domagasz to to nie jest to takie proste bo chyba nie myślisz że każdy z nas trzyma jeszcze klamoty ze szkolnych wycieczek do Krakowa.Na całe szczęście jesteś jeszcze Ty i zrobisz z tego mieczyka wspaniały okaz muzealny z całym szacunkiem pozdrawiam i życzę dalszych owocnych poszukiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz. To badziew do porównania. Wykonany ze stopu niemagnetycznego. Twardy jak stal. Na 100% produkt PRL-u. Część na fotce ma dł. 12cm, chwyt rękojeści 4,3cm.
C.

P.S. Sam brąz już jest stopem miedzi z innymi metalami.
C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zwłoka widzę że za wszelką cenę chciał byś usłyszeć że jest to szczerbiec niestety nie wszystko złoto co się świeci i nie wszystko co da ziemia przedstawia jaką kolwiek wartość i nie chodzi mi tu o wartości finansowe a raczej te historyczne niestety nasza historia to też PRL i pogódzmy sie z tym że czasem takie relikty wychodzą na światło dzienne dzięki naszym piszczałkom oczywiście każdy z nas woli te starsze fanty więc i ja takowych Tobie życzę ale zrozum wreszcie że to co grzebnołeś to nie miecz koronacyjny a właśnie taka PRLowska spuścizna po naszych dziadach ojcach a i nie jednokrotnie nas samych.Pozdrawiam Seboan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie