krecik wz. 65 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 http://www.blids.de/Dla porównania mapki kilku państw europejskich - w tym oczywiście Polski :)
wino1939 Posted July 6, 2012 Posted July 6, 2012 Nie kracz!Zobaczcie co się dzieje u Czechów... biedaki.PZdr
wino1939 Posted July 6, 2012 Posted July 6, 2012 Krecik ma tyle kopania, że nie ma czasu na forum:)Sorki za dubla.
Czlowieksniegu Posted July 6, 2012 Posted July 6, 2012 W Stolycy zDolnego Śląska wczoraj było normalnie, w mojej okolicy, do 23.... Później Armagedon normalne- rzeka na ulicy, grad, wichura. A parę kilometrów dalej- lekka mżawka i zefirek.Dziś w nocy podobno ma być powtórka :-(
sonicsquad Posted July 6, 2012 Posted July 6, 2012 Ta lekka mżawka to była właśnie u mnie :) Dzisiaj ma znowu lunąć, ale czy lunie?
eksplorator1995 Posted July 6, 2012 Posted July 6, 2012 U mnie Opolskie-okolice Nysy , nieźle burza ładuje od 3 h :).Pozdrawiam
GORYL Posted July 6, 2012 Posted July 6, 2012 Kotlina Kłodzka- dużo wrzasku mało sierści powiedział diabeł strzygąc kota...
saperfts Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 dzisiaj zostajemy pominięci(no oprócz koszalina- ale to normalne :D )
WykoP2411+ Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 Wieluń-Wieruszów w tych okolicach artyleria daje czadu.
arci Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 Na tej stronce lepiej to wygląda :) http://www.gdziejestburza.pl/ u mnie jeszcze nawet porządnie nie popadało :) i niech już tak zostanie.Zdrów
woytas Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 Gdzie jest burza bardzo często nie działa - serwis niemiecki jak na razie działa cały czas.
wino1939 Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 Do mnie (Kuj-Pom) dzisiaj o 5 rano doszła burza, która o 21 wyruszyła z Czech:P
saperfts Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 najbardziej wali nad 3 miastem, w sumie to dobrze im tak :d kurde spodobała mi sie ta niemiecka stronka
torba5 Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 Przeszła przez Chorzów ,a waliło że hej ,wszystko powyłączane a pies pod łóżkiem gdzie normalnie sie nie wciśnie :)idzie druga fala
DOMILUD PL Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 U mnie jakiś tydzień temu jedna z nich zaczęła się tak.
torba5 Posted July 7, 2012 Posted July 7, 2012 oj były były z aparatem polowałem ,byle gradu nie było bo samochód kobity po domem
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now