Jump to content

Recommended Posts

  • 3 years later...
  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
W Stolycy zDolnego Śląska wczoraj było normalnie, w mojej okolicy, do 23.... Później Armagedon normalne- rzeka na ulicy, grad, wichura. A parę kilometrów dalej- lekka mżawka i zefirek.

Dziś w nocy podobno ma być powtórka :-(
Posted
Na tej stronce lepiej to wygląda :) http://www.gdziejestburza.pl/ u mnie jeszcze nawet porządnie nie popadało :) i niech już tak zostanie.Zdrów
Posted
Przeszła przez Chorzów ,a waliło że hej ,wszystko powyłączane a pies pod łóżkiem gdzie normalnie sie nie wciśnie :)idzie druga fala

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information